Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874367
20015
439
100000
Jewellery and precious metal items
Ezüst tálca. Jelzett, mesterjegyes 661 g, d: 28 cm 2749609
20016
439
140000
2770010
20017
439
55000
2704559
20018
439
48000
2775311
20019
439
24000
Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g
2842758
20020
439
28000
Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban.
2883589
20021
439
Ezüst (Ag) peremes bordó kristály váza, jelzett, kopásokkal, nettó: 24g
2798097
20022
439
Akvamarin, kaboson csiszolás, 5,71 ct, 13x10 mm
2798091
20023
439
2817787
20024
439
Ezüst (Ag) melltű kő berakással, jelzett, kissé sérült, br. 8,12 g, d: 3,5 cm 2835172
20025
439
Ezüst(Ag) nyaklánc és fülbevalópár ametiszttel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8 g + ametiszt kulcstartó, sérüléssel
2840719
20026
439
36000
Ezüst (Ag) szecessziós gyufatartó, jelzett, javított, kis horpadással, 7x4cm, nettó: 24,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF