Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 141

Ezüst tálca. Jelzett, mesterjegyes 661 g, d: 28 cm
20015.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

20016.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

20017.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

20018.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g
20019.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) 2db fűszertartó, d: 5 cm, 1 db fűszerkanál, h: 7 cm, jelzett, nettó: 53,3g, egyikben üvegbetét, WMC órás dobozban.
20020.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst (Ag) peremes bordó kristály váza, jelzett, kopásokkal, nettó: 24g
20021.

Rufpreis:
5 000 HUF

Akvamarin, kaboson csiszolás, 5,71 ct, 13x10 mm
20022.

Rufpreis:
3 000 HUF

Topáz, kaboson csiszolás
20023.

Topáz, kaboson csiszolás

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) melltű kő berakással, jelzett, kissé sérült, br. 8,12 g, d: 3,5 cm
20024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc és fülbevalópár ametiszttel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8 g + ametiszt kulcstartó, sérüléssel
20025.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) szecessziós gyufatartó, jelzett, javított, kis horpadással, 7x4cm, nettó: 24,2 g
20026.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF