Porzellan Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2792669
11450
436
Terebess váza és bonbonier, kopott, jelzett, m: 16 cm, d: 11,5 cm
2743625
11451
436
Retró Alföldi bonbonier, kopásokkal kis mázrepedéssel, jelzett, d: 12 cm
2761040
11452
436
3800
Virágmintás porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
2761041
11453
436
3800
Witeg Kőporc virágmintás porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
2759122
11454
436
2759125
11455
436
2270986
11456
436
3200
Kézzel festett/matricás porcelán gyertyatartó, jelzetlen, hibátlan, ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 5 cm 2278240
11457
436
2735568
11458
436
Kínai porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzés nélkül, peremén kisebb sérülések, d: 21 cm 2791985
11459
436
Arzberg 4 részes reggeliző, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 2833881
11460
436
Hutschenreuter Bohóc, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2833878
11461
436
Hutschenreuter Bohóc, jelzett, hibátlan, h: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF