https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 349
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2828039
11474
436
0
26000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Goebel: Kislány babájával a kosárban. Terv: Nina Marco. Kézzel festett porcelán, hibátlan, m: 14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2826224
11475
436
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bodrogkeresztúri porcelán váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. 34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2826225
11476
436
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Historizáló porcelán teás kanna és kiöntő Jelzés nélkül, kopással 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2826219
11477
436
0
2600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Madár és fiókája száraz virág porcelán váza. Jelzett, hibátlan 12 cm 2834789
11478
436
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti vázapár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2834802
11479
436
0
2400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Alföldi virágmintás mokkás csésze, 6 db, és cukortartó, jelzett, kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
2642818
11480
436
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Cluj Napoca - Kolozsvár: Virágáruslány. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642793
11481
436
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Csavargó, román biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (Cluj Napoca - Kolozsvár), a bőrönd ragasztása elengedett, lejár a talapzatról, m: 24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2492523
11482
436
0
1400
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2609597
11483
436
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Classic Rose Rosenthal Group "Hans Gründl: Nürnberg " porcelán fali dísztál, hibátlan, jelzett, d: 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2428717
11484
436
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2597994
11485
436
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kronester Bavaria emlék tál, 2000 éves Augsburg, jelzett, hibátlan, d:24cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse