Porzellan

Zahl der Lose: 349

Goebel: Kislány babájával a kosárban. Terv: Nina Marco. Kézzel festett porcelán, hibátlan, m: 14 cm
11474.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bodrogkeresztúri porcelán váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. 34 cm
11475.

Rufpreis:
4 000 HUF

Historizáló porcelán teás kanna és kiöntő Jelzés nélkül, kopással 18 cm
11476.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madár és fiókája száraz virág porcelán váza. Jelzett, hibátlan 12 cm
11477.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Keleti vázapár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm
11478.

Rufpreis:
6 000 HUF

Alföldi virágmintás mokkás csésze, 6 db, és cukortartó, jelzett, kopott.
11479.

Rufpreis:
2 400 HUF

11480.

Rufpreis:
5 000 HUF

11481.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm
11482.

Rufpreis:
1 400 HUF

11483.

Rufpreis:
3 000 HUF

11484.

Rufpreis:
2 000 HUF

11485.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF