Porzellan

Zahl der Lose: 349

Hazimeh virágmintás porcelán csésze, 4 db + 4 db csészealj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
11498.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai szakés csésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 5,5 cm
11499.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Porcelán babaedények tálcával, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
11500.

Rufpreis:
4 000 HUF

11501.

Rufpreis:
2 000 HUF

Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
11502.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes porcelán figura tétel: hollóházi figurák
11503.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes porcelán figura tétel: Aquincum figurák
11504.

Rufpreis:
4 000 HUF

11505.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

11506.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Női akt, fajansz szobor, mázrepedésekkel, kis lepattanással, m: 26 cm
11507.

Rufpreis:
2 000 HUF

Villeroy & Boch antik falitányér, vitorláshajó mintával, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Jelzett, kis kopással, mázrepedésekkel, d: 30 cm
11508.

Rufpreis:
3 000 HUF

Oláh Sándor (1907-1983): Porcelán női akt. Kézzel festett, jelzett (Oláh S. 1959), mázrepedésekkel, m: 32,5 cm
11509.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF