Porzellan Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2829553
11498
436
Hazimeh virágmintás porcelán csésze, 4 db + 4 db csészealj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
2785652
11499
436
4600
Kínai szakés csésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 5,5 cm
2828165
11500
436
Porcelán babaedények tálcával, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal 2833818
11501
436
2833809
11502
436
Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
2834451
11503
436
Vegyes porcelán figura tétel: hollóházi figurák 2834453
11504
436
Vegyes porcelán figura tétel: Aquincum figurák
2622523
11505
436
85000
2811281
11506
436
2828551
11507
436
Jelzés nélkül: Női akt, fajansz szobor, mázrepedésekkel, kis lepattanással, m: 26 cm 2828500
11508
436
Villeroy & Boch antik falitányér, vitorláshajó mintával, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Jelzett, kis kopással, mázrepedésekkel, d: 30 cm
2828380
11509
436
Oláh Sándor (1907-1983): Porcelán női akt. Kézzel festett, jelzett (Oláh S. 1959), mázrepedésekkel, m: 32,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF