Porzellan

Zahl der Lose: 349

Churchill England angol fajansz teáscsésze készlet, 9-9 db csésze és alj, orientalizáló, máz alatti kék mintával. Matricás, jelzett, helyenként apró kopások, hajszálrepedés.
11510.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szüretelő legény, biszkvit porcelán figura, jelzett, sérült, m: 15 cm
11511.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rokokó jelenetet ábrázoló porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült (fa két ága letört), m: 20 cm
11512.

Rufpreis:
6 000 HUF

Alföldi porcelán cseresznyemintás kávés készlet, 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan.
11513.

Rufpreis:
5 000 HUF

Polona Art Kerámiagyár: Szeret nem szeret ukrán lányka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 31 cm
11514.

Rufpreis:
1 000 HUF

Polona Art Kerámiagyár: Ukrán szerelmespár. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm
11515.

Rufpreis:
1 000 HUF

Regal porcelán hintó, jelzett, kopásokkal, m: 20 cm
11516.

Rufpreis:
5 000 HUF

B&G Dán és grönlandi karácsonyok 5 db porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, sorszámozott, hibátlan d: 19 cm
11517.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Royal dux porcelán medve figura. Kézzel festett, egyik jelzett, hibátlan.
11518.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aynsley Prince of Wales family tree porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
11519.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Dísz porcelán 27 cm
11520.

Rufpreis:
1 200 HUF

Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm
11521.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF