Porzellan Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2826264
11510
436
Churchill England angol fajansz teáscsésze készlet, 9-9 db csésze és alj, orientalizáló, máz alatti kék mintával. Matricás, jelzett, helyenként apró kopások, hajszálrepedés. 2834800
11511
436
Szüretelő legény, biszkvit porcelán figura, jelzett, sérült, m: 15 cm
2834773
11512
436
Rokokó jelenetet ábrázoló porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült (fa két ága letört), m: 20 cm 2833263
11513
436
Alföldi porcelán cseresznyemintás kávés készlet, 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan. 2764919
11514
436
Polona Art Kerámiagyár: Szeret nem szeret ukrán lányka. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 31 cm 2764913
11515
436
Polona Art Kerámiagyár: Ukrán szerelmespár. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 28 cm
2764889
11516
436
Regal porcelán hintó, jelzett, kopásokkal, m: 20 cm
2794940
11517
436
B&G Dán és grönlandi karácsonyok 5 db porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, sorszámozott, hibátlan d: 19 cm 2761356
11518
436
2 db Royal dux porcelán medve figura. Kézzel festett, egyik jelzett, hibátlan. 2679559
11519
436
Aynsley Prince of Wales family tree porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm 2679558
11520
436
Jelzés nélkül: Dísz porcelán 27 cm 2655248
11521
436
Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF