Porzellan Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824577
11390
436
Kínai, sárkányos szakés csésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, d: 7 cm
2824578
11391
436
2824903
11392
436
4 db virágmintás Bavaria süteményes tányér, jelzett, kis kopásokkal, d: 18 cm 2824898
11393
436
Régi porcelán váza, festett, kopásokkal, m: 19 cm
2824895
11394
436
Kalocsa porcelán bonbonier, jelzett, kopásokkal, d: 12 cm
2824891
11395
436
Régi lány figura, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal m: 25 cm 2824889
11396
436
Mitológiai alak, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm 2824888
11397
436
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
2824887
11398
436
Keleti porcelán láma figura, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 21 cm
2824886
11399
436
4800
Keleti porcelán láma figura, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm
2824905
11400
436
3800
Angol hajós fajansz tányér, jelzett, mázrepedésekkel, d: 25 cm
2824947
11401
436
5 személyes régi japán, sárkányos teáskészlet, kopásokkal, jelzett. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF