Porzellan Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828785
11414
436
Cseh Altwien kosárka, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm
2828776
11415
436
Wallendorf gyertyatartó, mázalatti kobaltkék díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2828773
11416
436
P.A.L.T. Csehszlovák, áttört, matricás, kínáló, 3 db, jelzett, kopott, d: 15,5 cm 2828767
11417
436
Vadász söröskorsó, matricás porcelán, ón fedéllel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm 2828763
11418
436
Liling kínai leveses tálka, 6 db, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm 2828854
11419
436
2db német figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 7,5 cm 2828837
11420
436
Japán ecset tartó, 2db, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 9-9,5 cm 2829606
11421
436
Antik porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 14,5 cm
2829591
11422
436
Cseh Altwien háromszög alakú, virágmintás fedeles teáscsésze, jelzett, kopott, gyűjtői darab, jelzett. 2743209
11423
436
12 darab Limoges tányér, porcelán, jelzett, apró lepattanások, d: 20,5-25cm
2682686
11424
436
2788828
11425
436
80000
Villeroy & Boch Rusticana étkészlet és teás/kávés készlet. Hat személyes, máz alatti matricás, Jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF