Porzellan

Zahl der Lose: 349

Cseh Altwien kosárka, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm
11414.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallendorf gyertyatartó, mázalatti kobaltkék díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11415.

Rufpreis:
1 200 HUF

P.A.L.T. Csehszlovák, áttört, matricás, kínáló, 3 db, jelzett, kopott, d: 15,5 cm
11416.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vadász söröskorsó, matricás porcelán, ón fedéllel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
11417.

Rufpreis:
2 800 HUF

Liling kínai leveses tálka, 6 db, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
11418.

Rufpreis:
2 000 HUF

2db német figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 7,5 cm
11419.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán ecset tartó, 2db, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 9-9,5 cm
11420.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 14,5 cm
11421.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cseh Altwien háromszög alakú, virágmintás fedeles teáscsésze, jelzett, kopott, gyűjtői darab, jelzett.
11422.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

12 darab Limoges tányér, porcelán, jelzett, apró lepattanások, d: 20,5-25cm
11423.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11424.

Rufpreis:
1 000 HUF

Villeroy & Boch Rusticana étkészlet és teás/kávés készlet. Hat személyes, máz alatti matricás, Jelzett, hibátlan
11425.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF