Porzellan

Zahl der Lose: 349

Tejkiöntő, jelzés nélkül, kopott, m: 16 cm
11426.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Akt. Jelzett fehér mázas porcelán, Hibátlan 17 cm
11427.

Rufpreis:
1 600 HUF

Klasszikus mintájú süteményes, szendvicses tálca. Matricás, jelzett, kopott 16x45 cm
11428.

Rufpreis:
4 000 HUF

11429.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szecessziós, virágmintás porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 42,5x29,5 cm
11430.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db kerek porcelán tálca, Royal Epiag Czechoslovakia, ill. jelzés nélkül. Kézzel festett, kopásokkal, 26x24 cm és 24,5x21 cm
11431.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mérges pulyka és kislány. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 17x17 cm
11432.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
11433.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Antik váza, jelzés nélkül, kopott, m: 20 cm
11434.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
11435.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kínai mintás díszváza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11436.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Bavaria dísz tányér, 1979, 1977, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm
11437.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF