Porzellan Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2788538
11426
436
600
Tejkiöntő, jelzés nélkül, kopott, m: 16 cm 2802761
11427
436
Akt. Jelzett fehér mázas porcelán, Hibátlan 17 cm 2759992
11428
436
Klasszikus mintájú süteményes, szendvicses tálca. Matricás, jelzett, kopott 16x45 cm 2761446
11429
436
2762628
11430
436
Szecessziós, virágmintás porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 42,5x29,5 cm
2762558
11431
436
2 db kerek porcelán tálca, Royal Epiag Czechoslovakia, ill. jelzés nélkül. Kézzel festett, kopásokkal, 26x24 cm és 24,5x21 cm
2778775
11432
436
Mérges pulyka és kislány. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 17x17 cm 2780100
11433
436
3400
Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
2780101
11434
436
Antik váza, jelzés nélkül, kopott, m: 20 cm
2779651
11435
436
Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
2779646
11436
436
Kínai mintás díszváza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
2784466
11437
436
2 db Bavaria dísz tányér, 1979, 1977, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF