Porzellan Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824942
11402
436
Kínai étkészlet, hiányokkal, jelzett, kopásokkal. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL PICK UP! 2824883
11403
436
Régi Capodimonte váza, jelzett, kopásokkal, m: 10 cm, d: 9 cm 2824626
11404
436
Antik virágmintás teáscsésze, vastag melegen tartó porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6,5, d: 11 cm 2824625
11405
436
Antik virágmintás teáscsésze, vastag melegen tartó porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6,5, d: 11 cm 2824624
11406
436
Antik virágmintás teáscsésze, vastag melegen tartó porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6,5, d: 11 cm 2824623
11407
436
Antik virágmintás teáscsésze, vastag melegen tartó porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6,5, d: 11 cm 2824622
11408
436
Antik virágmintás teáscsésze, vastag melegen tartó porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6,5, d: 11 cm 2824606
11409
436
Elizabeth Arden Southern Heirlooms Japán, angol vadász motívumos tálka, jelzett, minimális kopással, 11x14 cm
2824600
11410
436
4 személyes, aranyozott, virágmotívumos, csehszlovák mokkás készlet, jelzett, festő: Szabó Zsuzsa, kis kopásokkal. 2828812
11411
436
Olvashatatlan jelzéssel: Elefánt. Festett fajansz, egyik agyara sérült, m: 18 cm
2828806
11412
436
Porcelán lámpatest. Sas, irizáló, színes porcelán, üveg szemekkel, alján gyári tűzrepedés, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 21 cm
2828801
11413
436
Francia Sarreguemines, falitányér, Régi ház motívummal, Mázalatti matricás fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, 24x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF