Porzellan

Zahl der Lose: 349

Kínai étkészlet, hiányokkal, jelzett, kopásokkal. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL PICK UP!
11402.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Régi Capodimonte váza, jelzett, kopásokkal, m: 10 cm, d: 9 cm
11403.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik virágmintás teáscsésze, vastag melegen tartó porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6,5, d: 11 cm
11404.

Rufpreis:
1 000 HUF

11405.

Rufpreis:
1 000 HUF

11406.

Rufpreis:
1 000 HUF

11407.

Rufpreis:
1 000 HUF

11408.

Rufpreis:
1 000 HUF

Elizabeth Arden Southern Heirlooms Japán, angol vadász motívumos tálka, jelzett, minimális kopással, 11x14 cm
11409.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 személyes, aranyozott, virágmotívumos, csehszlovák mokkás készlet, jelzett, festő: Szabó Zsuzsa, kis kopásokkal.
11410.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Elefánt. Festett fajansz, egyik agyara sérült, m: 18 cm
11411.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelán lámpatest. Sas, irizáló, színes porcelán, üveg szemekkel, alján gyári tűzrepedés, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 21 cm
11412.

Rufpreis:
6 000 HUF

Francia Sarreguemines, falitányér, Régi ház motívummal, Mázalatti matricás fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, 24x24 cm
11413.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF