Porzellan

Zahl der Lose: 349

Hollóházi virág mintás bonbonier, hibátlan, jelzett, 15,5x11 cm
11342.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi virágmintás kínáló, jelzett, hibátlan, 25x20 cm
11343.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Hollóházi madár, jelzett, hibátlan, m: 10-14 cm
11344.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi 3 db pálinkás butykos, jelzett, egyik dugó hiányzik, m: 19-26 cm, 8 db vegyes pálinkás pohár, jelzett, hibátlan, m: 4 cm
11345.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi virágmintás kínáló, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11346.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi virágos tálca, jelzett, kis kopásokkal, 37,5x15 cm
11347.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi márvány mintás porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21 cm
11348.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db Hollóházi bonbonier, 1 db kaspó, néhányon lepattanás, sérülés, jelzett, kopásokkal, m: 10-11,5 cm
11349.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm
11350.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi gém, kézzel festett porcelán, gyári tűzrepedéssel, jelzett, m: 21 cm
11351.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi hegedűs fiú, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm
11352.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11353.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF