Porzellan Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2835908
11342
436
Hollóházi virág mintás bonbonier, hibátlan, jelzett, 15,5x11 cm 2835887
11343
436
Hollóházi virágmintás kínáló, jelzett, hibátlan, 25x20 cm 2836067
11344
436
3800
2 db Hollóházi madár, jelzett, hibátlan, m: 10-14 cm
2836061
11345
436
Hollóházi 3 db pálinkás butykos, jelzett, egyik dugó hiányzik, m: 19-26 cm, 8 db vegyes pálinkás pohár, jelzett, hibátlan, m: 4 cm 2836056
11346
436
Hollóházi virágmintás kínáló, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2835755
11347
436
Hollóházi virágos tálca, jelzett, kis kopásokkal, 37,5x15 cm 2835094
11348
436
Hollóházi márvány mintás porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21 cm 2826337
11349
436
4 db Hollóházi bonbonier, 1 db kaspó, néhányon lepattanás, sérülés, jelzett, kopásokkal, m: 10-11,5 cm
2828051
11350
436
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:24,5 cm
2828835
11351
436
Hollóházi gém, kézzel festett porcelán, gyári tűzrepedéssel, jelzett, m: 21 cm
2828824
11352
436
Hollóházi hegedűs fiú, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm 2824548
11353
436
Hollóházi térdelő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF