Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808164
19242
434
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 55 , bruttó: 11,83 g 2808181
19243
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , Bruttó: 8,16 g 2808169
19244
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 55 , bruttó: 7,88 g
2808159
19245
434
Ezüst (Ag) ónix, türkenit köves gyűrű, jelzett, m: 59 , bruttó: 5,77 g 2808162
19246
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 56 , bruttó: 12,12 g 2808160
19247
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 62 , bruttó: 20,42 g
2808177
19248
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , Bruttó: 8,13 g
2808174
19249
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, állítható méret, nettó: 6,55 g
2808163
19250
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 52 , bruttó: 4,9 g
2808157
19251
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 57 , bruttó: 4 g
2808206
19252
434
Ezüst (Ag) aranyozott, köves gyűrű, jelzett, m: 54 , Bruttó: 11,33 g
2808208
19253
434
Ezüst (Ag) aranyozott, köves gyűrű, jelzett, m: 55 , Bruttó: 4,86 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF