Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808212
19254
434
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) aranyozott, design gyűrű, jelzett, m: 60 , Nettó: 6,94 g
2808176
19255
434
Ezüst (Ag) opál köves gyűrű, jelzett, állítható méret, bruttó: 3,4 g 2808171
19256
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 49 , bruttó: 5,32 g 2808179
19257
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 54 , Bruttó: 7,81 g
2808178
19258
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 53 , Bruttó: 5,12 g
2808183
19259
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , Bruttó: 10,48 g
2808184
19260
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , Bruttó: 11,81 g
2808154
19261
434
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 17,67g, m: 62. 2808152
19262
434
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 9,63g, m: 56. 2808151
19263
434
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 8,65g, m: 53. 2808150
19264
434
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 10,91g, m: 57.
2806777
19265
434
Ezüst (Ag) bross, kővel, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 3,5g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF