Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808166
19230
434
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , bruttó: 6,3 g 2808161
19231
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , bruttó: 4,83 g
2808156
19232
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, állítható méretű, bruttó: 2,95 g
2808155
19233
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, állítható méretű, bruttó: 2,92 g 2808153
19234
434
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, nettó: 7,88g, m: 54.
2808213
19235
434
Ezüst (Ag) aranyozott, design gyűrű, jelzett, m: 54 , Nettó: 5,37 g 2808182
19236
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 56 , Bruttó: 2,38 g
2808167
19237
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 54 , bruttó: 5 g
2808168
19238
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , bruttó: 10 g
2808180
19239
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 57 , Bruttó: 10,3 g 2808173
19240
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 56 , bruttó: 17,87 g 2808158
19241
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 56 , bruttó: 10,19 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF