Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 273
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808170
19206
434
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 58 , bruttó: 10,82 g 2808172
19207
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 56 , bruttó: 3,86 g
2808175
19208
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, állítható méret, nettó: 5,52 g 2808209
19209
434
Ezüst (Ag) aranyozott, design gyűrű, jelzett, m: 60 , Nettó: 8,56 g
2808210
19210
434
Ezüst (Ag) aranyozott, design gyűrű, jelzett, m: 56 , Nettó: 12,6 g 2808196
19211
434
Ezüst (Ag) aranyozott, köves gyűrű, jelzett, m: 56 , Bruttó: 7,35 g
2808195
19212
434
Ezüst (Ag) aranyozott, köves gyűrű, jelzett, m: 55 , Bruttó: 4,69 g 2808194
19213
434
Ezüst (Ag) aranyozott, köves gyűrű, jelzett, m: 55 , Bruttó: 6,29 g
2808190
19214
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 54 , Bruttó: 11,46 g 2808189
19215
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 60 , Bruttó: 13,53 g 2808187
19216
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 57 , Bruttó: 5,52 g 2808191
19217
434
Ezüst (Ag) köves gyűrű, jelzett, m: 56 , Bruttó: 8,57 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF