https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 291

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst(Ag) angol háromlábú fűszertartó pár, jelzett, d: 7 cm, nettó: 113,4 g
1
19036.

Ezüst(Ag) angol háromlábú fűszertartó pár, jelzett, d: 7 cm, nettó: 113,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Arany (Au/14k) gyűrű, jelzett, m: 53. nettó: 3,7g
1
19037.

Arany (Au/14k) gyűrű, jelzett, m: 53. nettó: 3,7g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g
1
19038.

Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g
1
19039.

Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű gyökér smaragddal ékítve. br:5,1g, m:55, jelzett
1
19040.

Ezüst (Ag/925) Női gyűrű gyökér smaragddal ékítve. br:5,1g, m:55, jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:10,9g, m:59, jelzett
1
19041.

Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:10,9g, m:59, jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) szaloncukor formájú dobozka. Angol, jelzett 14,2 g 6 cm
1
19042.

Ezüst (Ag) szaloncukor formájú dobozka. Angol, jelzett 14,2 g 6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/18k) szerelékes, faragott korall Buddha medál, jelzett, bruttó: 2,58 g
1
19043.

Arany (Au/18k) szerelékes, faragott korall Buddha medál, jelzett, bruttó: 2,58 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K piros, fehér köves fülbevalópár, jelzett, 1,6×1,1 cm, bruttó: 2,4 g
1
19044.

Arany (Au) 14K piros, fehér köves fülbevalópár, jelzett, 1,6×1,1 cm, bruttó: 2,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
EUR
,
106,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) Ausztrál opállal 9x7mm és cirkóniával ékített gyűrűr, jelzett, m: 65. bruttó, 2,24g
1
19045.

Ezüst (Ag) Ausztrál opállal 9x7mm és cirkóniával ékített gyűrűr, jelzett, m: 65. bruttó, 2,24g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db brill csiszolású gyémánt, Salt & Pepper, össz. 0,16 ct.
1
19046.

2 db brill csiszolású gyémánt, Salt & Pepper, össz. 0,16 ct.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyers gyémánt, 0,25ct
1
19047.

Nyers gyémánt, 0,25ct

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse