Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2795911
19024
433
80000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au/14k) gyűrű, 18 db cirkóniával ékítve, jelzett, m: 50. bruttó: 4,8 g
2800104
19025
433
80000
2697626
19026
433
80000
Arany (Au/14k) köves gyűrű, jelzett, m: 55 bruttó: 5,6gm
2703192
19027
433
70000
Ezüst (Ag) nyelű gyümölcsös készlet, régi dobozban, jelzett, h: 16,5 cm, cca. nettó: 120 g
2746181
19028
433
70000
Arany (Au/8k) gyűrű, briliáns csiszolású, dél-afrikai gyémánttal, jelzett, 0,02ct, bruttó: 1,6g, m: 52
2800062
19029
433
60000
Arany (Au/14k) szerelékes, faragott korall, rózsa, fülbevaló, jelzett, bruttó: 2,44g 2796952
19030
433
60000
Ezüst (Ag) vegyes ezüst ékszerek, részben jelzett, bruttó: 68 g
2793661
19031
433
60000
Ezüst (Ag) Historizáló emlékserleg. Nettó: 272 g., belül aranyozva. Kerek talpán, szárán, foglalatán és leemelhető fedelén domborított, poncolt és vésett historizáló díszítmények. Palástján német nyelvű, vésett ajándékozási felirat. Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Eduard Gottsleben. Neuwirth: I/215. M.: 30 cm 2775737
19032
433
48000
Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 94g 2770010
19033
433
55000
2703303
19034
433
50000
Ezüst (Ag) charmos karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 30 g
2704559
19035
433
48000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF