Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2752155
19048
433
30000
Jewellery and precious metal items
Nemes korall nyaklánc ezüst (Ag) szerelékkel 4-5,7 mm, h: 55 cm
2730259
19049
433
24000
Ezüst(Ag) karkötő charmokkal, Pandora jelzéssel, h: 22,5 cm, bruttó: 32,6 g 2797871
19050
433
40000
Ezüst (Ag) tubákos szelence, lovaskocsi motívummal, kopásokkal, Bécsi Diannás jellel, 5,5x10 cm, nettó: 122g
2795366
19051
433
30000
14K arany (Au) fülbevaló brillel, régi ékszertartóval 1,06 g 2791875
19052
433
30000
Ezüst(Ag) orosz karperec gazdagon díszítve, jelzett, 5,5×7 cm, nettó: 39,4 g
2800054
19053
433
26000
Ovális csiszolású tanzanit, össz. 0,81 ct. 2800039
19054
433
24000
3 db brill csiszolású gyémánt, fancy color, össz. 0,24 ct. 2752031
19055
433
26000
Ezüst (Ag) medál türkízzel 5x3 cm 8,5 g
2791899
19056
433
28000
Korall nyakék ezüst(Ag) kapoccsal, jelzett, h: 48 cm 2791893
19057
433
26000
Ezüst(Ag) antik angol cukorcsipesz, jelzett, h: 15 cm, nettó: 48,4 g
2771522
19058
433
24000
cca 1930 Ezüst (Ag) cigaretta tárca "FTC teniszverseny férfi páros díj", jelzett, hiányos zománcberakás, 9×13 cm, bruttó: 161 g 2771699
19059
433
Nyers kolumbiai smaragd, 7 db, 28,61 cts Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF