Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2791908
19084
433
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fülbevalópár lila kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,1 g
2791871
19085
433
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 12 cm, nettó: 11 g 2791895
19086
433
26000
Ezüst(Ag) francia cukorcsipesz, jelzett, h: 16 cm, nettó: 43,84 g 2791682
19087
433
4200
Ezüst(Ag) charm Pandora jelzéssel, h: 1,3 cm, bruttó: 2,5 g 2791663
19088
433
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, nettó: 7,1 g
2791732
19089
433
4 db különféle ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, össz. nettó: 11,2 g, m: 53-58
2791676
19090
433
Ezüst(Ag) biztonsági lánc karkötőre, Pandora jelzéssel, h: 8 cm, bruttó: 3,8 g 2791658
19091
433
Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, nettó: 13,3 g
2791869
19092
433
5500
Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, sérült kővel, laza kapoccsal, bruttó: 5,9 g
2798104
19093
433
Arany (Au/14k) fülbevalópár rózsaszín kővel, bruttó: 0,7 g 2798097
19094
433
Akvamarin, kaboson csiszolás, 5,71 ct, 13x10 mm
2798084
19095
433
Rubin, 2 db, négyzet alakú és kerek csiszolás Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF