Szép Ernő: Valentine. Regény. Zádor István rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 231 p. Első kiadás. Számos szövegközi illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve.
Móricz Zsigmond ébresztése. Emlékkönyv. Szerk.: Darvas József. Bp., 1945., Sarló, 291+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. A kötet végén Móricz-bibliográfiával! Papírkötésben.
Rajk László és társai a népbíróság előtt. Az ún. "Kék Könyv" hasonmás kiadása. A bevezető tanulmányt írta: Zinner Tibor. Bp., 1989., Magyar Eszperantó Szövetség. Kiadói papírkötés. + Marx politikai gazdaságtana. Ford.: Schönstein Sándor. Papírkötésben, kissé szakadozott, 49-87 p. Litván György (1929-2006) történész névbejegyzésével.
Szomaházy István: A titokzatos szerző. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 134+2 p. Az eredeti elülső papírborítót bekötötték.; Hozzákötve: Szomaházy István: A titokzatos mosoly és egyéb elbeszélések. Bp., 1917., Grill, 229+1 p.; Szomaházy István: Barátaim a halottak. Bp., 1920., Kultura, 151+1 p. Szántó Lajos könyvdíszeivel. Az eredeti elülső papírborítót bekötötték. Körbevágott.; Berkes Imre: Bábel. Regény. Bp.,[1917.],Légrády, 222+1 p. ; Egyedi egészvászon-kötésekben, benne 2 db ex libris-szel: Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex libris Wolf Andor, linómetszet, papír, jelzett a dúcon, 8x6 cm.
Babits Mihály: Halálfiai. Regény. Bp.,[1927], Athenaeum, 695+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, javított címlappal.