Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Szép Ernő: Valentine. Regény. Zádor István rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 231 p. Első kiadás. Számos szövegközi illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve.
17594.

Rufpreis:
5 000 HUF

17595.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hajós József: Köteles Sámuel. Bukarest, 1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17596.

Rufpreis:
2 000 HUF

17597.

Rufpreis:
5 000 HUF

Móricz Zsigmond ébresztése. Emlékkönyv. Szerk.: Darvas József. Bp., 1945., Sarló, 291+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. A kötet végén Móricz-bibliográfiával! Papírkötésben.
17598.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rajk László és társai a népbíróság előtt. Az ún. "Kék Könyv" hasonmás kiadása. A bevezető tanulmányt írta: Zinner Tibor. Bp., 1989., Magyar Eszperantó Szövetség. Kiadói papírkötés. + Marx politikai gazdaságtana. Ford.: Schönstein Sándor. Papírkötésben, kissé szakadozott, 49-87 p. Litván György (1929-2006) történész névbejegyzésével.
17599.

Rufpreis:
2 400 HUF

Füst Milán: Ez mind én voltam egykor. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
17600.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szomaházy István: A titokzatos szerző. Bp., 1920, Singer és Wolfner, 134+2 p. Az eredeti elülső papírborítót bekötötték.; Hozzákötve: Szomaházy István: A titokzatos mosoly és egyéb elbeszélések. Bp., 1917., Grill, 229+1 p.;   Szomaházy István: Barátaim a halottak. Bp., 1920., Kultura, 151+1 p. Szántó Lajos könyvdíszeivel. Az eredeti elülső papírborítót bekötötték. Körbevágott.; Berkes Imre: Bábel. Regény. Bp.,[1917.],Légrády, 222+1 p. ;   Egyedi egészvászon-kötésekben, benne 2 db ex libris-szel: Dinnyés Ferenc (1886-1958): Ex libris Wolf Andor, linómetszet, papír, jelzett a dúcon, 8x6 cm.
17601.

Rufpreis:
2 800 HUF

17602.

Rufpreis:
2 800 HUF

17603.

Rufpreis:
2 400 HUF

Babits Mihály: Halálfiai. Regény. Bp.,[1927], Athenaeum, 695+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, javított címlappal.
17604.

Rufpreis:
1 000 HUF

Endrei Judit: Mindörökké nő. Endrei Judit könyve. DEDIKÁLT! Szentendre, 2003., Endrei Könyvek. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17605.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF