https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Francois Villon: A nagy testamentum. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Bp., 1963., Magvető. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
1
18506.

Francois Villon: A nagy testamentum. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Bp., 1963., Magvető. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
18507.

Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.
1
18508.

Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hogyor József: A bércek titkai. Veszprém., 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés. Dedikált.
1
18509.

Hogyor József: A bércek titkai. Veszprém., 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés. Dedikált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., "Közélelmezés." Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
1
18510.

Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., "Közélelmezés." Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bródy Sándor: Elmélkedések. Magyar Könyvtár 727-728. Bp.,[1914],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 83+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, részben felvágatlan lapokkal, pár lapon szakadással.
1
18511.

Bródy Sándor: Elmélkedések. Magyar Könyvtár 727-728. Bp.,[1914],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 83+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, részben felvágatlan lapokkal, pár lapon szakadással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Drotleff Zoltán: Lepréselt virágillat. Válogatott versek. Bp., 2014, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált
1
18512.

Drotleff Zoltán: Lepréselt virágillat. Válogatott versek. Bp., 2014, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bene Edit: Keserv - édes. Mór, 2015, Bene Edit. Kiadói papírkötés. Dedikált
1
18513.

Bene Edit: Keserv - édes. Mór, 2015, Bene Edit. Kiadói papírkötés. Dedikált

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kolligátum 3 Nyugat által kiadott műből:  Babits Mihály: Két kritika. Első kiadás. (1911); Ignotus: Színházi dolgok. Első kiadás. (1910); Bródy Sándor: Lárvák. Első kiadás. (1911.) Bp.,1910-1911,Nyugat.  66+6; 127+1;62+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, két lapon szamárfüllel.
1
18515.

Kolligátum 3 Nyugat által kiadott műből: Babits Mihály: Két kritika. Első kiadás. (1911); Ignotus: Színházi dolgok. Első kiadás. (1910); Bródy Sándor: Lárvák. Első kiadás. (1911.) Bp.,1910-1911,Nyugat. 66+6; 127+1;62+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, két lapon szamárfüllel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bernula Mihály: Elátkozott idők - Prekliate casy. Nagyfödémes, én., VTV Studió. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.
1
18516.

Bernula Mihály: Elátkozott idők - Prekliate casy. Nagyfödémes, én., VTV Studió. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németh László: A mítosz emlőin. Írások a világirodalomról I. Tanulmányok, esszék, kritikák. Szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Ekler Andrea. Bp., 2005., Magyar Napló. Kiadói kartonált papírkötés
1
18517.

Németh László: A mítosz emlőin. Írások a világirodalomról I. Tanulmányok, esszék, kritikák. Szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Ekler Andrea. Bp., 2005., Magyar Napló. Kiadói kartonált papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szerkesztő: Bíró András. Egy évtized. A Krúdy Gyula irodalmi kör antológiája. Bp., 1992. Kiadói papírkötés.
1
18520.

Szerkesztő: Bíró András. Egy évtized. A Krúdy Gyula irodalmi kör antológiája. Bp., 1992. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse