https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 355
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2688933
17534
433
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bokor Pál: A siker neve Oscar. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2705219
17535
433
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2498693
17536
433
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Béla: A vándor énekel. Második kiadás. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói sérül, elváló papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2769429
17537
433
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Lőrinc: Szavakkal nő a gyász. Posztumusz szonettek. Bp., Mikorkozmosz. Foltos. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2705207
17538
433
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval
Das Lot is nicht erreichbar
2498785
17539
433
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2721550
17540
433
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Paizs Tibor: Bestiárium. Bp., 2000, Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2794070
17541
433
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
John Tyerman Williams: Micimackó és a filozófusok. Ford.: Kovács Petra. Bp., 2004, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2753306
17542
433
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2706416
17543
433
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2714660
17544
433
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Simon András: Szeretetközelben. Elmélkedések rajzban és írásban. Bp., 1996., Szegeletkő Kiadó. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány. + Benne a szerző saját kézzel írt levelével, rajta saját kezű aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
2699232
17545
433
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kónya Lajos: Hej, búra termett idő. Bp., 1996., Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse