https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bokor Pál: A siker neve Oscar. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
1
17534.

Bokor Pál: A siker neve Oscar. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászon kötésben
1
17535.

Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balázs Béla: A vándor énekel. Második kiadás. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói sérül, elváló papírkötésben
1
17536.

Balázs Béla: A vándor énekel. Második kiadás. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói sérül, elváló papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Lőrinc: Szavakkal nő a gyász. Posztumusz szonettek. Bp., Mikorkozmosz. Foltos. Kiadói papírkötésben
1
17537.

Szabó Lőrinc: Szavakkal nő a gyász. Posztumusz szonettek. Bp., Mikorkozmosz. Foltos. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete.  Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval
1
17538.

Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben.
1
17539.

Faludy György: Villon balladái. Bp., é.n. Officina. Kiadói, kiss sérült papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paizs Tibor: Bestiárium. Bp., 2000, Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
17540.

Paizs Tibor: Bestiárium. Bp., 2000, Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
John Tyerman Williams: Micimackó és a filozófusok. Ford.: Kovács Petra. Bp., 2004, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17541.

John Tyerman Williams: Micimackó és a filozófusok. Ford.: Kovács Petra. Bp., 2004, Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
17542.

Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
17543.

Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simon András: Szeretetközelben. Elmélkedések rajzban és írásban. Bp., 1996., Szegeletkő Kiadó. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány. + Benne a szerző saját kézzel írt levelével, rajta saját kezű aláírásával.
1
17544.

Simon András: Szeretetközelben. Elmélkedések rajzban és írásban. Bp., 1996., Szegeletkő Kiadó. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány. + Benne a szerző saját kézzel írt levelével, rajta saját kezű aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kónya Lajos: Hej, búra termett idő. Bp., 1996., Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17545.

Kónya Lajos: Hej, búra termett idő. Bp., 1996., Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse