https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vass Tibor: Mennyi semenni. Hernádkak, 2012. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
17510.

Vass Tibor: Mennyi semenni. Hernádkak, 2012. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz Gyula: Arcismeret. (Fizigonomia.) Bp., 1942.,Szerzői,(Ujj István-ny.),18 p. Kiadói papírkötés, tűzött gerinccel.
1
17511.

Rácz Gyula: Arcismeret. (Fizigonomia.) Bp., 1942.,Szerzői,(Ujj István-ny.),18 p. Kiadói papírkötés, tűzött gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.
1
17512.

Agatha Christie 2 könyve: Gyilkosság meghirdetve. Ford.: Réz Ádám. Bp., 1977, Albatrosz Könyvek. + Egy marék rozs. (Bűnügyi regény). Ford.: Borbás Mária. Bp., 1977, Európa. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Lajos: Az Andrássy-ut. Novellák. Bp., 1918., Nyugat, (Bíró Miklós-ny.) A borító illusztrációja Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, laza, kissé sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal.
1
17513.

Nagy Lajos: Az Andrássy-ut. Novellák. Bp., 1918., Nyugat, (Bíró Miklós-ny.) A borító illusztrációja Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, laza, kissé sérült fűzéssel, néhány kijáró lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Táncsics Mihály: Józanész. Három részbül áll: Státus, vallás és nevelés. Táncsics-sorozat 11. füzet. Szerk.: Marton Jenőné, Kovács Andrásné, Simor András. Az egyik szerkesztő, Simor András által DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 1995., Tevan Andor Gimnázium. Második kiadás. Az 1848-ban megjelent első kiadás példányait már a nyomdában lefoglalták, elkobozták és megsemmisítették. A sokáig elveszettnek hitt műből mindössze néhány példány maradt fenn. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
1
17514.

Táncsics Mihály: Józanész. Három részbül áll: Státus, vallás és nevelés. Táncsics-sorozat 11. füzet. Szerk.: Marton Jenőné, Kovács Andrásné, Simor András. Az egyik szerkesztő, Simor András által DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 1995., Tevan Andor Gimnázium. Második kiadás. Az 1848-ban megjelent első kiadás példányait már a nyomdában lefoglalták, elkobozták és megsemmisítették. A sokáig elveszettnek hitt műből mindössze néhány példány maradt fenn. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szkárosi Endre - Arany Imre: Verboterror. Performanszköltemények. Bp., 2013, Magyar Műhely Kiadó, 93 +(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Szkárosi Endre (eredeti nevén: Horváth Endre) (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész, intermediális művész, előadó által DEDIKÁLT példány.  "SZKÁROSI ENDRE, a kortárs avantgárd irodalom egyik kulcsszereplője ismét a költészet lehetséges nyelveinek és kiterjesztéseinek, valamint a hordozó (ezúttal a könyv) összeillesztésének feszültségére alapozza új ,,költészetművészeti könyvmunkáját". Mintegy harminc év alatt bemutatott költői performanszaiból válogatva, azok képi, információs és szövegdokumentumaiból, a kapcsolódó versekből-szövegekből és az ezekhez írt új költeményekből sokrétű (grafikai, fotográfiai, tipográfiai és szöveg-) műegészeket készít, melyek egyenként is, együttesen is a valamikori performansz költői energiáit hivatottak a jelen idő számára újrateremteni - ma érvényes költői közlésként, performanszkölteményként illesztve azt a kortárs költészet univerzumába. A különböző időket, tereket, helyzeteket és műnyelveket összekötő egyes performanszköltemények kialakításában a műveket grafikailag és tipográfiailag is megtervező ARANY IMRE a költő alkotótársává válik. A vizuális és szöveghordozó felületként egyaránt működő könyvlapok és oldalpárok az olykor több lapra kiterjedő művek, ciklusok idő-tér-nyelv-sűrítményeinek kompozíciós terévé válnak, és így keltik fel azt a kreatív feszültséget, amely minden műalkotás sajátossága." (Forrás: Magyar Műhely Kiadó - magyarmuhely.hu)
1
17515.

Szkárosi Endre - Arany Imre: Verboterror. Performanszköltemények. Bp., 2013, Magyar Műhely Kiadó, 93 +(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Szkárosi Endre (eredeti nevén: Horváth Endre) (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész, intermediális művész, előadó által DEDIKÁLT példány. "SZKÁROSI ENDRE, a kortárs avantgárd irodalom egyik kulcsszereplője ismét a költészet lehetséges nyelveinek és kiterjesztéseinek, valamint a hordozó (ezúttal a könyv) összeillesztésének feszültségére alapozza új ,,költészetművészeti könyvmunkáját". Mintegy harminc év alatt bemutatott költői performanszaiból válogatva, azok képi, információs és szövegdokumentumaiból, a kapcsolódó versekből-szövegekből és az ezekhez írt új költeményekből sokrétű (grafikai, fotográfiai, tipográfiai és szöveg-) műegészeket készít, melyek egyenként is, együttesen is a valamikori performansz költői energiáit hivatottak a jelen idő számára újrateremteni - ma érvényes költői közlésként, performanszkölteményként illesztve azt a kortárs költészet univerzumába. A különböző időket, tereket, helyzeteket és műnyelveket összekötő egyes performanszköltemények kialakításában a műveket grafikailag és tipográfiailag is megtervező ARANY IMRE a költő alkotótársává válik. A vizuális és szöveghordozó felületként egyaránt működő könyvlapok és oldalpárok az olykor több lapra kiterjedő művek, ciklusok idő-tér-nyelv-sűrítményeinek kompozíciós terévé válnak, és így keltik fel azt a kreatív feszültséget, amely minden műalkotás sajátossága." (Forrás: Magyar Műhely Kiadó - magyarmuhely.hu)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vecsernyés Imre: Ének. Nagy László fotóival. H.n., 1999, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borító hátoldala kopott, egyébként jó állapotban.
1
17516.

Vecsernyés Imre: Ének. Nagy László fotóival. H.n., 1999, szerzői magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borító hátoldala kopott, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székhelyi József-Németh György: Villon XXI. Szeged, 2009, Némber Van Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17517.

Székhelyi József-Németh György: Villon XXI. Szeged, 2009, Némber Van Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rimbaud, Arthur: Napfény és hús. Arthur Rimbaud minden verse, prózája és válogatott levelei. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Bárdos László. Bp., 1989, Kozmosz Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
1
17518.

Rimbaud, Arthur: Napfény és hús. Arthur Rimbaud minden verse, prózája és válogatott levelei. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Bárdos László. Bp., 1989, Kozmosz Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. L'Europe en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
1
17519.

Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. L'Europe en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koós Ferenc: Életem és emlékeim. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
17520.

Koós Ferenc: Életem és emlékeim. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Krisztina: Pixel. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
17521.

Tóth Krisztina: Pixel. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse