Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Igor Janke: Hajrá, Magyarok! Az Orbán Viktor-sztori egy lengyel újságíró szemével. Fordította Szalai Attila, Szenyán Erzsébet. h.n.,2012, Rézbong Kiadó. Kiadói papírkötés,jó állapotban.
17630.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes ezotériával, UFO kutatással kapcsolatos könyvtétel, 17 db + Leon Uris: Exodus, Kevin J. Anderson: Az áldozat (X. Akták)
17631.

Rufpreis:
1 000 HUF

J. Randy Taraborrelli: Madonna titkos története. Ford.: Leyrer Ginda. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17632.

Rufpreis:
1 400 HUF

Várnai Zseni: Egy asszony a milliók közül. (Önéletrajzi regény). Bp., 1942, szerzői kiadás (Arany János-ny.), 375+(1) p. Első kiadás. A szerző által aláírt példány! Modern aranyozott bőrkötésben.
17633.

Rufpreis:
1 400 HUF

17634.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veér András: A magyar beteg. Bp., [2003], Hungalibri. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval/gerinccel.
17635.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db Kós Károly könyv: Kós Károly: Az országépítő. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Kós Károly: A gálok. Bp., 1999, Don Bosco. Kiadói papírkötés. + Varró János: Kós Károly, a szépíró. Kismonográfia. Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 2550 példányban.
17636.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lipták Gábor: Aranyhíd. Balatoni mesék, mondák, történetek. Bp., 1961, Móra. Első kiadás. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papír védőborítóban.
17637.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar Szemle XXXVII. köt. 1939. szeptember-december. Szerk.: gróf Bethlen István, Szekfű Gyula, Eckhardt Sándor. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság (Athenaeum-ny.), XVI+272 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
17638.

Rufpreis:
1 800 HUF

Franka Tibor: A kifosztott ország. Pannon tükör - 2000. (Bp., 2001), magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17639.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zola, Emile: Zola összes műve 4 kötete: Rougonék szerencséje I-III. köt./Mesék Ninonnak.; A Föld I-IV. köt. Ford.: Kardos László, Salgó Ernő, Havas József. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Ambrus Zoltán. Conrád Gyula, Hampel József rajzaival. Bp.,én.,Gutenberg. Kiadói aranyozott lila egészvászon-kötés, Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) "Emile Zola" emlékplakettekkel a borítókon, kopott borítókkal, a gerinceken kis sérülésekkel, egy kötet foltos, ajándékozási sorokkal.
17640.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabó Magda 2 könyve: A Danaida. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + A pillanat (Creusais). Bp., 1990, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17641.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF