Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Hans Sachs:A lovag meg az ibolya. Harminchárom farsangi komédia és egy svank. Mann Lajos fordításában. A fordító által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Orpheusz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17606.

Rufpreis:
1 000 HUF

Népirtás Erdélyben. Nemzet a siralomházban. Dokumentumgyűjtemény. Összegyűjtötte: The Tranysylvanian World Federation (Erdélyi Világszövetség), és Danubian Research and Information Centre (Dunai Kutató- és Információs Központ.) Szerk.: Wass Albert. Pomáz, 2006, Kráter. Kiadói kartonált papírkötés.
17607.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
13

Márai Sándor művei, 5 db: Történelmi regények I-II. köt.; Napló 1958-1967.; Szabadulás, Föld, Föld!...; Bp. ,Akadémiai Kiadó - Helikon. Kiadói egészvászon-kötések, és kiadói kartonált papírkötések.
17608.

Rufpreis:
2 400 HUF

[Lagerlöf, Selma (1858-1940)] Lagerlöf, Zelma: Az antikrisztus csodái I-II. köt. Ford.: Pogány Kázmér. Bp.,[1910.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17609.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdős Renée: Ősök és ivadékok I-II. köt. I. köt.: Az új sarj. II. köt.: Az élet királynője. A II. kötet a szerző által aláírt példány. Bp., 1920, Pallas. Bekötött eredeti színes, illusztrált papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17610.

Rufpreis:
2 400 HUF

Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Ny. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, fakó, foltos borítóval, belül jó állapotban. + 1939 Északi rokonaink. A Magyar-Finn és a Magyar-Észt Társaság Közleményei. I. köt. Szerk.: vitéz Nagy Iván. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval.
17611.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sövény Aladár (szerk.): Magyar-koreai szótár. Bp., 1957, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17612.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keleti nevek magyar helyesírása. Szerk.: Ligeti Lajos, Terjék József. Bp, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17613.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zámolyi Varga Mihály: A házi nevelés. Példákban előadva. Szülők, nevelők s különösen községi népkönyvtárak számára. A lélek művelése. Bp., 1882., Franklin, X+2+579 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, az elülső borító sarkán kis hiánnyal, foltos lapokkal, az utolsó lapon kis, szöveget nem érő hiánnyal.
17614.

Rufpreis:
2 400 HUF

17615.

Rufpreis:
2 000 HUF

17616.

Rufpreis:
2 000 HUF

Brother Layman: Az offshore halála. Bp., 2011. Kiadói vászonkötésben 1060 p .
17617.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF