Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 355

Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. 223 p. Kiadói papírkötés, kötés ragasztása elvált, kiadói sérült papír védőborítóval.
17474.

Rufpreis:
1 600 HUF
30

Horváth Balázs arcai. Cikkek, beszédek, interjúk. A szerző, Horváth Balázs (1942-2006) politikus, belügyminiszter által Szendi József (1921-2017) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., Haza és Haladás Alapítvány. Kiadói papírkötés.
17475.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jókai Mór: Erdély aranykora. Bp., 1925., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17476.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arnold Bennett: Az áruház rejtélye. Regény. Ford.: Gaál Andor. Bp.,én., Pantheon. Kiadói papírkötés, foltos.
17477.

Rufpreis:
1 400 HUF

Géczi János: Dél. Három/száz régi elbeszélés, ötvenhét lábjegyzettel. Szotyory László huszonöt festményével. Vár Ucca Tizenhét Könyvek 32. Veszprém, 1999., Vár Ucca Tizenhét. Kiadói papírkötés.
17478.

Rufpreis:
1 200 HUF

"A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt papír védőborítóval.
17479.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Dezső: Életeim. Lírai történetszemlélet. Lelkek az éjszakában. Hogyan tanítottam én? Mai jegyzetek. Szabó Dezső Újabb Művei 55-56. sz. Bp., 1939, Ludas Mátyás, 109 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17480.

Rufpreis:
1 600 HUF

17481.

Rufpreis:
1 000 HUF

17482.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések. Bp., é.n. Franklin. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben
17483.

Rufpreis:
1 000 HUF

17484.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rieger Gyula: A bank, mint üzlet. Tébe Könyvtár 108. Bp., 1944, Tébe Kiadóvállalat, 198 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17485.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF