Dorogi Márton: A kunsági kisbunda. A Damjanich János Múzeum Közleményei 8-9. Szolnok, 1962, Damjanich János Múzeum. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve. Megjelent 2000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Budapesti Negyed 15. sz. (V. évf. 1. sz.) 1997. tavasz. Orbis Pictus - város-(fotó)-történet. Szerk.: Kincses Károly. Bp., 1997, Budapest Főváros Levéltára, 269+(3) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Tadeusz S. Jaroszewski - Edmund Kupiecki: The Book of Warsaw Palaces. Warszawa, 1985, Interpress. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. / With black-and-white photos. In English language. Linen binding.
Tátra-Almanach. Szlovenszkói városképek. Kassa, Érsekújvár, Eperjes, Losonc, Lőcse. Tátra-könyvek. I. sorozat. 3. kötet. Pozsony,1938, Tátra-Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés jó állapotban