Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 148

Dorogi Márton: A kunsági kisbunda. A Damjanich János Múzeum Közleményei 8-9. Szolnok, 1962, Damjanich János Múzeum. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve. Megjelent 2000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15204.

Rufpreis:
2 000 HUF

15205.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németh Ferenc: A Fülep család Becskereken. Monográfia.Újvidék, 1997, Forum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 800 példányban.
15206.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szigethy Gábor: Utazás Velencében. 1965-1990. Bp., 2013, Litea Könyvszalon. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lampugnani, Guide: Velence és a laguna. Milano, 1910, Lampugnani. Kiadói egészvászon kötés, egyik térkép hiányzik, gerinc sérült, kopottas állapotban.
15208.

Rufpreis:
1 400 HUF

Berecz Ágnes Gabriella: Teleírt hársfalevél. (A nagycenki hársfasor). Bp., 2014, Napkút. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15209.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapesti Negyed 15. sz. (V. évf. 1. sz.) 1997. tavasz. Orbis Pictus - város-(fotó)-történet. Szerk.: Kincses Károly. Bp., 1997, Budapest Főváros Levéltára, 269+(3) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15210.

Rufpreis:
1 600 HUF

15211.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tadeusz S. Jaroszewski - Edmund Kupiecki: The Book of Warsaw Palaces. Warszawa, 1985, Interpress. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. / With black-and-white photos. In English language. Linen binding.
15212.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tátra-Almanach. Szlovenszkói városképek. Kassa, Érsekújvár, Eperjes, Losonc, Lőcse. Tátra-könyvek. I. sorozat. 3. kötet. Pozsony,1938, Tátra-Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés jó állapotban
15213.

Rufpreis:
1 800 HUF

Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai. Bp., é.n., Athenaeum, 275+(1) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15214.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vendégváró Útikönyvek 2 db: Látnivalók Esztergomtól Komáromig.;  Látnivalók Győr-Moson-Sopron megyében. Kirándulások Burgenlandba és Csallóközbe.; Miskolc, én.,Well-Press. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15215.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF