15208.
Beendet 431. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Lampugnani, Guide: Velence és a laguna. Milano, 1910, Lampugnani. Kiadói egészvászon kötés, egyik térkép hiányzik, gerinc sérült, kopottas állapotban.