15205.
Beendet 431. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Gellér Ferenc: Debrecen műemléki katasztere 1987. Debrecen, 1987, Piremon. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, kihajtható térképpel. Megjelent 3000 példányban.