https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 148

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
1
15228.

Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes útikönyv tétel, 4 db:   Wierdl Viktor: Sváj. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.;   Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
1
15229.

Vegyes útikönyv tétel, 4 db: Wierdl Viktor: Sváj. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.; Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Michael Geistbeck-Alois Geistbeck: Länderkunde von Europa. Geographie für höhere Lahrenstalten. Dritter Teil. Neuarbeitet von Studianprofessor Andreas Schwerd. München-Berlin, 1927., R. Oldenbourg, 142+2 p. Fekete-fehér fotókkal és 1 színes képpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel.
1
15230.

Michael Geistbeck-Alois Geistbeck: Länderkunde von Europa. Geographie für höhere Lahrenstalten. Dritter Teil. Neuarbeitet von Studianprofessor Andreas Schwerd. München-Berlin, 1927., R. Oldenbourg, 142+2 p. Fekete-fehér fotókkal és 1 színes képpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15231.

Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hellinga, Runa: Boedapest. Amsterdam, 2008, Athenaeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15232.

Hellinga, Runa: Boedapest. Amsterdam, 2008, Athenaeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heathcote, Edvin: Budapest. London-Köln, 1997, Ellipsis-Könemann. Photographs by Keith Collie. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15233.

Heathcote, Edvin: Budapest. London-Köln, 1997, Ellipsis-Könemann. Photographs by Keith Collie. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kozár Mária: Felsőszölnök. Szerk.: Gyurácz Ferenc. Bp., én., Száz Magyar Falu Könyvesháza. Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben
1
15234.

Kozár Mária: Felsőszölnök. Szerk.: Gyurácz Ferenc. Bp., én., Száz Magyar Falu Könyvesháza. Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Bardon Alfréd: Spanyolországi építészet. Bp., 1975., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.;   Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés,
1
15500.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Bardon Alfréd: Spanyolországi építészet. Bp., 1975., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Szabóky Zsolt: Bolgár kolostorok. Bp., 1983. Képzőművészeti. Kiadói kartonált papírkötés.; Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Német nyelven. Térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, foltos, egy kihajtható térkép szakadt. / Linen-binding, with worn cover, spotty pages, one map damaged, in German language. Sixth edition.
1
15501.

Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Német nyelven. Térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, foltos, egy kihajtható térkép szakadt. / Linen-binding, with worn cover, spotty pages, one map damaged, in German language. Sixth edition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
15502.

Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
15503.

Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Az Alföld történeti földrajza. A Nyíregyházán 2000 április 18-19-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor. Nyíregyháza, 2000, a MTA Szabolcs- Szatmár- Bereg Megyei Tudományos Testületének és a Nyíregyházi Főiskola Földrajz Tanszékének kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
1
15504.

Az Alföld történeti földrajza. A Nyíregyházán 2000 április 18-19-én megtartott tudományos konferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor. Nyíregyháza, 2000, a MTA Szabolcs- Szatmár- Bereg Megyei Tudományos Testületének és a Nyíregyházi Főiskola Földrajz Tanszékének kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse