https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 148
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2644388
15517
431
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
2644365
15518
431
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Berkovits György (szerk.): Koncepció és vízió. Budapesti Negyed I. évf. 2. sz. Bp., 1993, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2644397
15519
431
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Berkovits György (szerk.): Budapest 1896-I. Budapesti Negyed IV. évf. 1. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
2647101
15520
431
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2218486
15521
431
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez. Miskolc, 1960., Hermann Ottó Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2645404
15522
431
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2677244
15523
431
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A modern város történeti dilemmái. Szerk.: Gyáni Gábor.Debrecen,1995, Csokonai História Könyvek.Papírkötés , jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2670133
15524
431
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szőke Ágnes-Kissné Szemerédy Gizella: Mitológiai séta a Belvárosban. Bp., 2001, Masszi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2224840
15525
431
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. 1625-1849. Összeáll.: Hőgye István, Seres Péterné. Borsodi Levéltári Füzetek. 12. Miskolc, 1980., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban. 2643777
15526
431
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2643779
15527
431
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2316954
15528
431
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse