https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 148

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
1
15517.

Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berkovits György (szerk.): Koncepció és vízió. Budapesti Negyed I. évf. 2. sz. Bp., 1993, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1
15518.

Berkovits György (szerk.): Koncepció és vízió. Budapesti Negyed I. évf. 2. sz. Bp., 1993, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berkovits György (szerk.): Budapest 1896-I. Budapesti Negyed IV. évf. 1. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
1
15519.

Berkovits György (szerk.): Budapest 1896-I. Budapesti Negyed IV. évf. 1. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
1
15520.

1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez. Miskolc, 1960., Hermann Ottó Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
15521.

Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez. Miskolc, 1960., Hermann Ottó Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
1
15522.

Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A modern város történeti dilemmái. Szerk.: Gyáni Gábor.Debrecen,1995, Csokonai História Könyvek.Papírkötés , jó állapotban.
1
15523.

A modern város történeti dilemmái. Szerk.: Gyáni Gábor.Debrecen,1995, Csokonai História Könyvek.Papírkötés , jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szőke Ágnes-Kissné Szemerédy Gizella: Mitológiai séta a Belvárosban. Bp., 2001, Masszi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
15524.

Szőke Ágnes-Kissné Szemerédy Gizella: Mitológiai séta a Belvárosban. Bp., 2001, Masszi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. 1625-1849. Összeáll.: Hőgye István, Seres Péterné. Borsodi Levéltári Füzetek. 12. Miskolc, 1980., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.
1
15525.

Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. 1625-1849. Összeáll.: Hőgye István, Seres Péterné. Borsodi Levéltári Füzetek. 12. Miskolc, 1980., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
1
15526.

Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
1
15527.

Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.
1
15528.

Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse