Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Gunther Plüschow: Vitorlások a csodák országába. Fordította: Z. Tábori Piroska. A világ körül. Útirajzok-Útikalandok. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.