Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 156

Madarassy Walter (1909-1994) 1972. "Alexander Béla - Magyar Radiológusok Társasága VI. Kongresszusa" fém emlékérem füllel (30mm) T:2 karc
31177.

Rufpreis:
1 400 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves" kétoldalas bronz emlékplakett (85mm) T:2 patina / Hungary 1973. "Dr. Aladár Kettesy is 80 years old" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:XF patina
31178.

Rufpreis:
5 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "UNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BUDAPESTINI 1951-1976 / ANNUS FUNDATIONIS FACULTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:1- kopott ezüstözés
31179.

Rufpreis:
3 000 HUF

31180.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, edge error HP.: 3573.
31181.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miletics Katalin Janka (1942-) DN "Dr. Battyhány-Strattmann László 1870-1931" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~95-96mm) T:1-
31182.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nowotarski István (1909-) 1972. "Prof. Dr. Boros Béla 1947-1972 25" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1- CS 70.
31183.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nowotarski István (1909-) 1977. "Prof. Dr. Szentágothai János akadémikus 1947-30-1977" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (134mm) T:1-,2
31184.

Rufpreis:
3 000 HUF

Osváth Mária (1921-1998) 1981. "Dr. Dávid Lajos 1889-1962 / Kórházi gyógyszerészet fejlesztéséért - A Magyar Gyógyszerészeti Társaság" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (115mm) T:1- kis patina
31185.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-,2
31186.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pásztor János (1881-1945) 1912. "Dr. Genersich Antalnak hálás tanítványai 1912" egyoldalas bronz plakett (60x44mm) T:2 patina / Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" one-sided bronze plaque. Sign:János Pásztor (1881-1945) (60x44mm) C:XF patina HP.: 3785.
31187.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly)" egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1 HPII 2066.
31188.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF