https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 156

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "Sóstó Gyógyfürdő, Magyar Műlencse Implantációs Társaság, Zirc" stb. T:1-2
1
31261.

10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "Sóstó Gyógyfürdő, Magyar Műlencse Implantációs Társaság, Zirc" stb. T:1-2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "Richter Gedeon Rt, Balatonfüred Clean Steel Konferencia, MTTKSZ Országos Bajnokság 1990, Pécs" stb. T:1-2-
1
31262.

10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "Richter Gedeon Rt, Balatonfüred Clean Steel Konferencia, MTTKSZ Országos Bajnokság 1990, Pécs" stb. T:1-2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "100 éves a botanikai szakosztály, Dermatológiai Symp 1988, Munkás Testedző Egyesület" stb. T:1-2-
1
31263.

10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "100 éves a botanikai szakosztály, Dermatológiai Symp 1988, Munkás Testedző Egyesület" stb. T:1-2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Amerikai Egyesült Államok 2001. "Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001" kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén "The Franklin Mint" gyártói jelzéssel (76mm) T:1 USA 2001. "50th anniversary of the UCLA's school of medicine 1951-2001" two-sided Br medallion in worn case, with "The Franklin Mint" maker's mark on the edge (76mm) C:UNC
1
31264.

Amerikai Egyesült Államok 2001. "Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001" kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén "The Franklin Mint" gyártói jelzéssel (76mm) T:1 USA 2001. "50th anniversary of the UCLA's school of medicine 1951-2001" two-sided Br medallion in worn case, with "The Franklin Mint" maker's mark on the edge (76mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Belgium DN "Roger Begault / Fiatal, törékeny teste szenvedélyes energiát rejtett 1922-1942" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:(Armand) Bonnetain (66mm) T:1- patina Belgium ND "Roger Begault / His young, fragile body hid a fierce energy [Son jeune corps si fragile, hélas! Cachait une farouche énergie] 1922-1942" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:(Armand) Bonnetain (66mm) C:AU patina
1
31265.

Belgium DN "Roger Begault / Fiatal, törékeny teste szenvedélyes energiát rejtett 1922-1942" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:(Armand) Bonnetain (66mm) T:1- patina Belgium ND "Roger Begault / His young, fragile body hid a fierce energy [Son jeune corps si fragile, hélas! Cachait une farouche énergie] 1922-1942" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:(Armand) Bonnetain (66mm) C:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Franciaország 1913. "Claude Bernard - fiziológus" kétoldalas Al plakett. Szign.:A. Borrel (110x80mm) T:2,2- ph, karc /  France 1913. "Claude Bernard - physiologist" two-sided Al plaque. Sign.:A.Borrel (110x80mm) C:XF,VF edge error, scratches
1
31266.

Franciaország 1913. "Claude Bernard - fiziológus" kétoldalas Al plakett. Szign.:A. Borrel (110x80mm) T:2,2- ph, karc / France 1913. "Claude Bernard - physiologist" two-sided Al plaque. Sign.:A.Borrel (110x80mm) C:XF,VF edge error, scratches

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország DN "Orvosi Akadémia, Lengyelország" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:2 patina Poland ND "Medical Academy, Poland" two-sided bronze commemorative medallion (70mm) C:XF patina
1
31267.

Lengyelország DN "Orvosi Akadémia, Lengyelország" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:2 patina Poland ND "Medical Academy, Poland" two-sided bronze commemorative medallion (70mm) C:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Britannia 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus" kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists" two-sided marked bronze commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina
1
31268.

Nagy Britannia 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus" kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists" two-sided marked bronze commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NDK 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" kétoldalas kerámia érem a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" gyártói jelzésével (48mm) T:1- pár ceruzás vonás GDR 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" two-sided ceramic medal with "Porcelain Manufactory of Meissen's" maker's mark (48mm) C:AU a few pencil mark
1
31269.

NDK 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" kétoldalas kerámia érem a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" gyártói jelzésével (48mm) T:1- pár ceruzás vonás GDR 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" two-sided ceramic medal with "Porcelain Manufactory of Meissen's" maker's mark (48mm) C:AU a few pencil mark

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- karc GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU scratch
1
31270.

NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- karc GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU scratch

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Mindenki a saját részlegéért és együtt az egészért" német patológus kétoldalas emlékplakettje (97mm) T:1- patina Germany 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Everyone for their own department and together for the whole (Jeder für sein fach und alle zusammen für das ganze)" two-sided commemorative plaque of german pathologist (97mm) C:AU patina
1
31271.

Németország 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Mindenki a saját részlegéért és együtt az egészért" német patológus kétoldalas emlékplakettje (97mm) T:1- patina Germany 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Everyone for their own department and together for the whole (Jeder für sein fach und alle zusammen für das ganze)" two-sided commemorative plaque of german pathologist (97mm) C:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 1975. "Dante Alighieri - II. Nemzetközi Ravennai Biennálé - 1975 Szent Év" kétoldalas bronz emlékérem "Mon Art Internaz - Firenze" kék filc tokban (60mm) T:1- patina Italy 1975. "Dante Alighieri - II. Biennale Int. Ravenna - Anno Santo 1975" two-sided bronze commemorative medallion in "Mon Art Internaz - Firenze" blue felt case (60mm) C:AU patina
1
31272.

Olaszország 1975. "Dante Alighieri - II. Nemzetközi Ravennai Biennálé - 1975 Szent Év" kétoldalas bronz emlékérem "Mon Art Internaz - Firenze" kék filc tokban (60mm) T:1- patina Italy 1975. "Dante Alighieri - II. Biennale Int. Ravenna - Anno Santo 1975" two-sided bronze commemorative medallion in "Mon Art Internaz - Firenze" blue felt case (60mm) C:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse