Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 156

Váró Márton (1943-) 1984. "Petrányi Gyula akadémikus / Debrecen 1984" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett, nem saját tokjában (98mm) T:1-
31213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Váró Márton (1943-) (?) 1989. "Prof. Bodosi" egyoldalas Br plakett (105mm) T:2 patina
31214.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vilt Tibor (1905-1983) 1938. "Bókay János emlékérem MDCCCCXXXVIII / A Magyar Gyermekorvosok Társasága" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalán gravírozva, eredeti tokjában (90mm) T:2 kis ph, viseltes doboz /  Hungary 1938. "János Bókay commemorative medallion MDCCCCXXXVIII / Society of Hungarian Pediatricians" two-sided Br commemorative medallion with engraving on reverse. Sign.: Tibor Vilt (1905-1983) (90mm) C:XF small edge error, worn case
31215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vincze Pál (1907-1994) 1937. "Dr Winternitz Arnold" sebészprofesszor egyoldalas bronz emlékérme (61mm) T:2 patina, ph, kis ü. HPII 3008.
31216.

Rufpreis:
5 000 HUF

Visnyovszky Lajos (1890-1973) 1921. "Dr. Gyurmán Emil" egyoldalas bronz plakett (75x60mm) T:2 Hungary 1921. "Dr. Emil Gyurmán" doctor Br plaque. Sign: Lajos Visnyovszky (75x60mm) C:XF HP-6452.
31217.

Rufpreis:
2 000 HUF

1935. "Budapesti Orvosi Kaszinó 1935. IV. 28." bronz emlékplakett (39x59mm) T:2
31218.

Rufpreis:
1 600 HUF

1959. "10 éves a vérellátó szolgálat 1949-1959" egyoldalas bronz plakett (60x110mm) T:2 patina, kis ph
31219.

Rufpreis:
2 000 HUF

1968. "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / Septimana Solemnis Semmelweis Budapest 1968" kétoldalas bronz emlékérem füllel (30,5mm) T:1- ph
31220.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970-1980. "Véradásért - Vöröskereszt Véradó Szolgálat / Szeged" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1- kis ph
31221.

Rufpreis:
1 000 HUF

1972. "Szegedi Orvostudományi Egyetem - Semmelweis Ignác Kollégiuma 1962 - 1972" falra akasztható, mázas kerámia plakett (121mm) T:1-
31222.

Rufpreis:
1 000 HUF

1972. "Magyar Általános Orvosok Tudományos Egyesülete - I. Észak-Alföldi Általános Orvosnapok - Hajduszoboszló 1972.IX.15-17." műanyag emlékérem (89x89mm) T:1-
31223.

Rufpreis:
1 600 HUF

1974. "Semmelweis Ignác 1818-1865 / Congressus Internationalis XXIV Historiae Artis Medicinae (XXIV. Nemzetközi Orvostörténelmi Kongresszus) Budapest 1974" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, ph
31224.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF