Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2520175
31165
430
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) (5db) T:PP
2605465
31166
430
Numismatik
2616771
31167
430
Numismatik
Lapis András (1942-) 1976. "Budapest 1976 / Gastroenterologia" kétoldalas Br plakett (~72mm) T:2 patina, kis karc / Hungary 1976. "Budapest 1976 / Gastroenterologia" two-sided Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~72mm) C:XF patina, small scratches
2616876
31168
430
Numismatik
Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, nagyméretű Br emlékplakett (~116mm) T:1- kis patina / Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" two-sided, large scale Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU small patina
2616866
31169
430
Numismatik
Lapis András (1942-) 1977. "Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977" kétoldalas, öntött Br plakett (103mm) T:1- kis ph, karc / Hungary 1977. "Mornings are for the sober brave ones - József Hollós 1876-1947 / 1877-1977" two-sided cast Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (103mm) C:AU small edge error, scratch
2616845
31170
430
Numismatik
Lapis András (1942-) 1978. "Prof. Dr. Petri Gábor 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo/ Professzori kinevezésének 25. évfordulójára, tanítványai" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (109mm) T:2 patina / Hungary 1978. "Prof Dr. Gábor Petri 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo / For the 25th anniversary of his professorship, his disciples" two-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.:András Lapis (1942-) (109mm) C:XF patina
2651461
31171
430
Numismatik
Lapis András (1942-) 1979. "IX. Magyar Endokrin Kongresszus / Szeged" kétoldalas Br emlékérem (69mm) T:1- kis patina, ph
2616723
31172
430
4600
Numismatik
Lapis András (1942-) 1980. "Dr. Imre József sebészprofesszor / Munkatársai és tanítványai 1930-1980" kétoldalas Br emlékplakett (110mm) T:1- patina / Hungary 1980. "Dr. József Imre Professor of Surgery / From his fellow colleagues and disciples 1930-1980" two-sided Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (110mm) C:AU patina
2646753
31173
430
Numismatik
Lapis András (1942-) 1993. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem" egyoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:1- fo.
2517301
31174
430
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett, eredeti tokban (97mm) T:1-
2694624
31175
430
Numismatik
Lisztes István (1942-) ~1974. "Huszonöt éves az Országos Vérellátó Szolgálat" egyoldalas bronz emlékérem (83mm) T:2 patina
2699945
31176
430
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) ~1970-1980. "A kiváló KISZ munkáért / Semmelweis Orvostudományi Egyetem" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (56mm) T:1- kis ph, patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF