Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 156

Kalmár Márton (1946-) 1983. "25 éves a Magyar Gastroenterologiai Társaság" kétoldalas bronz emlékplakett (~84-86mm) T:1-
31153.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kalmár Márton (1946-) 1993. "Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Kórházi Gyógyszerészeti Szervezete / Szeged 1993. ápr. 21-23" kétoldalas Br emlékplakett (84mm) T:2 patina
31154.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kalmár Márton (1946-) 1994. "Hetényi Géza 1894-1959 - SZOTE Szeged 1994" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- hátlapon kis patina
31155.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kalmár Márton (1946-) DN "Prof. Cserháti István 1930-1986" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (116mm) T:1-
31156.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kampfl József (1938- ) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (69mm) T:1-,2
31157.

Rufpreis:
3 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1981. "MÉE-Keszthely Hévíz / Dr. Schulhof Vilmos" fürdőorvos, balneológus és reumatológus ezüstpatinázott bronz emlékérme (42,5mm) T:1- CS 528.
31158.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss György (1943-) 1991. "Magyar Urológusok Társasága 8. Kongresszusa / Budapest - Hősök tere" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph
31159.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss György (1943-) 1994. "PHARMA EXPO / KKF&TT" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31160.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Bács-Kiskun Megyei Tanács Kórház-Rendelőintézetért" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:2 kopott ezüstözés
31161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina
31162.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
31163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:1- Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:AU Cs. M. 1065.
31164.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF