Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten Zahl der Lose: 156
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2641626
31153
430
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Kalmár Márton (1946-) 1983. "25 éves a Magyar Gastroenterologiai Társaság" kétoldalas bronz emlékplakett (~84-86mm) T:1-
2651524
31154
430
3400
Numismatik
Kalmár Márton (1946-) 1993. "Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Kórházi Gyógyszerészeti Szervezete / Szeged 1993. ápr. 21-23" kétoldalas Br emlékplakett (84mm) T:2 patina 2631764
31155
430
Numismatik
Kalmár Márton (1946-) 1994. "Hetényi Géza 1894-1959 - SZOTE Szeged 1994" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- hátlapon kis patina
2631773
31156
430
Numismatik
Kalmár Márton (1946-) DN "Prof. Cserháti István 1930-1986" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (116mm) T:1-
2728134
31157
430
Numismatik
Kampfl József (1938- ) 1990. "Albert Schweitzer 1875-1965 / 3. Zeneterápiás Konferencia 1990 március 31 Pécs" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (69mm) T:1-,2
2763734
31158
430
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1981. "MÉE-Keszthely Hévíz / Dr. Schulhof Vilmos" fürdőorvos, balneológus és reumatológus ezüstpatinázott bronz emlékérme (42,5mm) T:1- CS 528.
2677056
31159
430
Numismatik
Kiss György (1943-) 1991. "Magyar Urológusok Társasága 8. Kongresszusa / Budapest - Hősök tere" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph 2763514
31160
430
Numismatik
Kiss György (1943-) 1994. "PHARMA EXPO / KKF&TT" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2699763
31161
430
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Bács-Kiskun Megyei Tanács Kórház-Rendelőintézetért" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:2 kopott ezüstözés
2677411
31162
430
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina
2699547
31163
430
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
2681030
31164
430
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:1- Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:AU Cs. M. 1065.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF