Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
31131.
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. "Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine" one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error
Numismatik
31132.
E. Lakatos Aranka (1952-) 1996. "Semmelweis I. 1818-1865 - Fauffer V. 1851-1934 / EAGO XI. Kongresszusa Budapest" angol nyelvű bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (60mm) T:1-
Numismatik
31133.
E. Lakatos Aranka (1952-) 1998. "80 éves az orvosképzés / Universitas Scientiarum Medicarum Debreceniensis (Debreceni Orvostudományi Egyetem)" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 ph
Numismatik
31137.
Numismatik
31138.
Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error