https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 156

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bozó Gyula (1913-2004) 2003. "FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomat
1
31129.

Bozó Gyula (1913-2004) 2003. "FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bozó Gyula (1913-2004) 2003. "FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina, fo.
1
31130.

Bozó Gyula (1913-2004) 2003. "FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina, fo.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. "Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine" one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error
1
31131.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. "Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine" one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E. Lakatos Aranka (1952-) 1996. "Semmelweis I. 1818-1865 - Fauffer V. 1851-1934 / EAGO XI. Kongresszusa Budapest" angol nyelvű bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (60mm) T:1-
1
31132.

E. Lakatos Aranka (1952-) 1996. "Semmelweis I. 1818-1865 - Fauffer V. 1851-1934 / EAGO XI. Kongresszusa Budapest" angol nyelvű bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (60mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
E. Lakatos Aranka (1952-) 1998. "80 éves az orvosképzés / Universitas Scientiarum Medicarum Debreceniensis (Debreceni Orvostudományi Egyetem)" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 ph
1
31133.

E. Lakatos Aranka (1952-) 1998. "80 éves az orvosképzés / Universitas Scientiarum Medicarum Debreceniensis (Debreceni Orvostudományi Egyetem)" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 ph

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
E. Lakatos Aranka (1952-) 2000. "Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság 50. Nagygyűlése - Debrecen / Udránszky László 1862-1914 - Jendrassik Lóránd 1896-1970" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, ph
1
31134.

E. Lakatos Aranka (1952-) 2000. "Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság 50. Nagygyűlése - Debrecen / Udránszky László 1862-1914 - Jendrassik Lóránd 1896-1970" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, ph

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Kenézy Gyula Megyei Kórház, Debrecen -Traumatológiai Osztály" angol nyelvű, kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina
1
31135.

E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Kenézy Gyula Megyei Kórház, Debrecen -Traumatológiai Osztály" angol nyelvű, kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E. Lakatos Aranka (1952-) "75 éves a Magyar Gyermekorvosok Társasága" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis karc
1
31136.

E. Lakatos Aranka (1952-) "75 éves a Magyar Gyermekorvosok Társasága" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Gyermekgyógyászati Osztály - Debreceni Orvostudományi Egyetem / Magyar Gyermekgyógyászati Egyesület" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph, pár karc
1
31137.

E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Gyermekgyógyászati Osztály - Debreceni Orvostudományi Egyetem / Magyar Gyermekgyógyászati Egyesület" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph, pár karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph /  Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error
1
31138.

Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-
1
31139.

Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-) 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (122mm) T:1- / Hungary 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" double-sided cast bronze commemorative medallion (122mm) C:AU
1
31140.

Fritz Mihály (1947-) 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (122mm) T:1- / Hungary 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" double-sided cast bronze commemorative medallion (122mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse