https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 164
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2620144
31357
430
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2763397
31358
430
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1947. "Dreher Haggenmacher Sportkör" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon, "1947" gravírozással (30mm) T:1- 2695351
31359
430
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2622966
31360
430
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2739941
31361
430
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1953. "Népstadion" zománcozott bronz kitűző + Csehszlovákia ~1960. "TJ VSS Košice (Kassa)" zománcozott bronz kitűző T:1-,2 zománchiba Hungary 1953. "Népstadion" enamelled bronze badge + Czechoslovakia ~1960. "TJ VSS Košice" enamelled bronze badge C:AU,XF enamel error
Das Lot is nicht erreichbar
2619770
31362
430
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2665359
31363
430
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1959. "1959. BLSZ - Bozóki Gyula - Jó sportmunkáért" fém plakett (65x103mm) + 1976. "A BLSZ 50 éves jubileuma 1976" fém plakett zománcozott rátéttel (51x71mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2722134
31364
430
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Atlétika összetett pontverseny VI. helyezett iskola testnevelőjének" részben zománcozott fém emlékplakett eredeti tokban (70x95mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2622859
31365
430
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1962. "Magyar Országos Torna Szövetség, Magyarország - Grúzia 1962." kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva. Szign.:I.H. (58x58mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2660924
31366
430
0
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2741648
31367
430
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Photo - Film" felirattal, mindkettő egy szalagon. Sajtós jelvény? T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2619672
31368
430
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse