https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina
1
31357.

1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947. "Dreher Haggenmacher Sportkör" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon, "1947" gravírozással (30mm) T:1-
1
31358.

1947. "Dreher Haggenmacher Sportkör" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon, "1947" gravírozással (30mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-
1
31359.

Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
1
31360.

Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1953. "Népstadion" zománcozott bronz kitűző + Csehszlovákia ~1960. "TJ VSS Košice (Kassa)" zománcozott bronz kitűző T:1-,2 zománchiba Hungary 1953. "Népstadion" enamelled bronze badge + Czechoslovakia ~1960. "TJ VSS Košice" enamelled bronze badge C:AU,XF enamel error
1
31361.

1953. "Népstadion" zománcozott bronz kitűző + Csehszlovákia ~1960. "TJ VSS Košice (Kassa)" zománcozott bronz kitűző T:1-,2 zománchiba Hungary 1953. "Népstadion" enamelled bronze badge + Czechoslovakia ~1960. "TJ VSS Košice" enamelled bronze badge C:AU,XF enamel error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás
1
31362.

1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1959. "1959. BLSZ - Bozóki Gyula - Jó sportmunkáért" fém plakett (65x103mm) + 1976. "A BLSZ 50 éves jubileuma 1976" fém plakett zománcozott rátéttel (51x71mm) T:1-,2
1
31363.

1959. "1959. BLSZ - Bozóki Gyula - Jó sportmunkáért" fém plakett (65x103mm) + 1976. "A BLSZ 50 éves jubileuma 1976" fém plakett zománcozott rátéttel (51x71mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1960. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Atlétika összetett pontverseny VI. helyezett iskola testnevelőjének" részben zománcozott fém emlékplakett eredeti tokban (70x95mm) T:2
1
31364.

~1960. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Atlétika összetett pontverseny VI. helyezett iskola testnevelőjének" részben zománcozott fém emlékplakett eredeti tokban (70x95mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1962. "Magyar Országos Torna Szövetség, Magyarország - Grúzia 1962." kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva. Szign.:I.H. (58x58mm) T:2 patina
1
31365.

1962. "Magyar Országos Torna Szövetség, Magyarország - Grúzia 1962." kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva. Szign.:I.H. (58x58mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina
1
31366.

1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Photo - Film" felirattal, mindkettő egy szalagon. Sajtós jelvény? T:2
1
31367.

1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Photo - Film" felirattal, mindkettő egy szalagon. Sajtós jelvény? T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
1
31368.

~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse