Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763458
31309
430
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" peremén jelzett, ezüstözött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina HP 1282
2763203
31310
430
Numismatik
~1930. "Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club 1912 (RAFC)" kétoldalas bronz díjérem sérült mellszalagon (38x38mm) T:1-
2765363
31311
430
Numismatik
~1930. 14 darabos sportérem tétel, nagyrészt futó sport valamint 3 darab MOVE érem T:1-,2
2763390
31312
430
Numismatik
~1930. "Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club 1912 (RAFC)" kétoldalas bronz díjérem sérült mellszalagon (33x33mm) T:1-,2 2763629
31313
430
Numismatik
~1930. "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas Br emlékérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (34mm) T:1-
2681289
31314
430
Numismatik
2763425
31315
430
Numismatik
1931. "J. N. K. Szolnok Megyei Galamblövő Egyesület" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem, hátoldalán "1931. VI. 13-14" gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (29,27g/40mm) T:1- patina 2763262
31316
430
Numismatik
1931. "Nyomdász Bajnokság 1931" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, hátoldalán "I." gravírozással (33x35mm) T:2
2763065
31317
430
Numismatik
2763310
31318
430
Numismatik
1932. egyoldalas bronz emlékplakett diszkoszvető ábrázolással, hátoldalán "Első találkozásunk emlékére 1932. okt. 9. Vecsési Sport Club" gravírozással, "Huguenin" gyártói jelzéssel (50x71mm) T:1- 2763105
31319
430
Numismatik
Pincés Puder István (1907-) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" bronz emlékérem hátoldalán "Pontverseny III. 1933" gravírozással (59mm) T:1-,2 patina, ph. 2622726
31320
430
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF