Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 164

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" peremén jelzett, ezüstözött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina HP 1282
31309.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1930. "Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club 1912 (RAFC)" kétoldalas bronz díjérem sérült mellszalagon (38x38mm) T:1-
31310.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1930. 14 darabos sportérem tétel, nagyrészt futó sport valamint 3 darab MOVE érem T:1-,2
31311.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1930. "Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club 1912 (RAFC)" kétoldalas bronz díjérem sérült mellszalagon (33x33mm) T:1-,2
31312.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1930. "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas Br emlékérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (34mm) T:1-
31313.

Rufpreis:
1 600 HUF

31314.

Rufpreis:
2 400 HUF

1931. "J. N. K. Szolnok Megyei Galamblövő Egyesület" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem, hátoldalán "1931. VI. 13-14" gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (29,27g/40mm) T:1- patina
31315.

Rufpreis:
6 000 HUF

1931. "Nyomdász Bajnokság 1931" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, hátoldalán "I." gravírozással (33x35mm) T:2
31316.

Rufpreis:
1 400 HUF

31317.

Rufpreis:
2 000 HUF

1932. egyoldalas bronz emlékplakett diszkoszvető ábrázolással, hátoldalán "Első találkozásunk emlékére 1932. okt. 9. Vecsési Sport Club" gravírozással, "Huguenin" gyártói jelzéssel (50x71mm) T:1-
31318.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pincés Puder István (1907-) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" bronz emlékérem hátoldalán "Pontverseny III. 1933" gravírozással (59mm) T:1-,2 patina, ph.
31319.

Rufpreis:
2 000 HUF

31320.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF