https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1910. "Typographia Sport Club" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon (33x33mm) T:1- patina
1
31285.

~1910. "Typographia Sport Club" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon (33x33mm) T:1- patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban (48mm) T:1,1- kopott ezüstözés
1
31286.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban (48mm) T:1,1- kopott ezüstözés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1915. "ISTE - Győztesnek" kétoldalas, bronz és ezüstözött bronz díjérem (2xklf) Szign.: Csillag T. (46mm) T:1- patina
1
31287.

1915. "ISTE - Győztesnek" kétoldalas, bronz és ezüstözött bronz díjérem (2xklf) Szign.: Csillag T. (46mm) T:1- patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1918. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "1938. I. díj" gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.
1
31288.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1918. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "1938. I. díj" gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2
1
31289.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (58mm) T:2,2- kopott ezüstözés
1
31290.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (58mm) T:2,2- kopott ezüstözés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (30mm) T:1- kis patina
1
31291.

~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (30mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920. "PSC - Pécsi Sport Club 1911" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Pécs II." gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 patina
1
31292.

~1920. "PSC - Pécsi Sport Club 1911" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Pécs II." gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:2 patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII" bronz sportérem, hátoldalán "1928. VIII. 4." gravírozással (46mm) T:2 kis ph.
1
31293.

Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII" bronz sportérem, hátoldalán "1928. VIII. 4." gravírozással (46mm) T:2 kis ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2
1
31294.

~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1922. "Gyakorló Főgimnázium" bronz sportplakett. Szign.: RK (41x49mm) T:2
1
31295.

1922. "Gyakorló Főgimnázium" bronz sportplakett. Szign.: RK (41x49mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1924. "Magyar Országos Asztali Tennis Szövetség - Bajnoki érem 1924" jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I." (12,63g/0.835/31mm) T:2
1
31296.

Berán Lajos (1882-1943) 1924. "Magyar Országos Asztali Tennis Szövetség - Bajnoki érem 1924" jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I." (12,63g/0.835/31mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse