https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" bronz emlékérem hátoldalán "WALTHER E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (60mm) T:1-
1
31333.

Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" bronz emlékérem hátoldalán "WALTHER E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (60mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1940. "Barátság - Szakmaközi Sakk Csapatbajnokság" kétoldalas bronz díjérem füllel, hátoldalán "A. döntő 1940" gravírozással (38mm) T:1-
1
31334.

1940. "Barátság - Szakmaközi Sakk Csapatbajnokság" kétoldalas bronz díjérem füllel, hátoldalán "A. döntő 1940" gravírozással (38mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antal Károly (1909-) 1940. "Budapest Sport Egyesület" kétoldalas bronz díjérem "1940" gravírozással (59mm) T:2 kis ph.
1
31335.

Antal Károly (1909-) 1940. "Budapest Sport Egyesület" kétoldalas bronz díjérem "1940" gravírozással (59mm) T:2 kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1940. "Futura Testedző Egyesület" egyoldalas ezüstözött fém plakett (46x56mm) T:1- kis patina
1
31336.

~1940. "Futura Testedző Egyesület" egyoldalas ezüstözött fém plakett (46x56mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1940. "Magyar Pamutipari Sport Club" kétoldalas Zn díjérem füllel (36mm) T:2 hátoldalon peremhiány
1
31337.

~1940. "Magyar Pamutipari Sport Club" kétoldalas Zn díjérem füllel (36mm) T:2 hátoldalon peremhiány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1940. "Szent László" kétoldalas bronz díjérem füllel, hátoldalán "1940" gravírozással (36mm) T:2,2-
1
31338.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1940. "Szent László" kétoldalas bronz díjérem füllel, hátoldalán "1940" gravírozással (36mm) T:2,2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
~1940. "Kosárlabda" témájú zománcozott Br díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (36mm) T:1-
1
31339.

~1940. "Kosárlabda" témájú zománcozott Br díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (36mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1940. bronz díjplakett (39x68mm) "Olympia DNSE" ezüstözött bronz rátéttel (23x32mm), mindét részén "Ludvig" gyártói jelzéssel T:1-,2
1
31340.

~1940. bronz díjplakett (39x68mm) "Olympia DNSE" ezüstözött bronz rátéttel (23x32mm), mindét részén "Ludvig" gyártói jelzéssel T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bánáti Schwerák József (1897-1951) 1941. "Soproni Torna Egyesület 75 éves jubileuma" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- Hungary 1941. "The 75th Anniversary of the Sopron Gymnastics Association" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: József Bánáti Schwerák (40mm) C:AU
1
31341.

Bánáti Schwerák József (1897-1951) 1941. "Soproni Torna Egyesület 75 éves jubileuma" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- Hungary 1941. "The 75th Anniversary of the Sopron Gymnastics Association" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: József Bánáti Schwerák (40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. "Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23." egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes
1
31342.

Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. "Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23." egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941. "Szövetkezeti Bajnokság 1941. VIII.14." egyoldalas Br sport emlékplakett, hátoldalán gravírozva (43x32mm) T:1- patina, kis ph
1
31343.

1941. "Szövetkezeti Bajnokság 1941. VIII.14." egyoldalas Br sport emlékplakett, hátoldalán gravírozva (43x32mm) T:1- patina, kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942. "PSE (Postás Sportegyesület) 1899" díjplakett "Tenisz szakosztály férfi páros III. 1942" gravírozással (55x78mm) T:2
1
31344.

1942. "PSE (Postás Sportegyesület) 1899" díjplakett "Tenisz szakosztály férfi páros III. 1942" gravírozással (55x78mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse