Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763082
31333
430
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Klaudinyi László (1904-1984) 1939. "Postás Sportegyesület 1899-1939" bronz emlékérem hátoldalán "WALTHER E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- 2763233
31334
430
Numismatik
1940. "Barátság - Szakmaközi Sakk Csapatbajnokság" kétoldalas bronz díjérem füllel, hátoldalán "A. döntő 1940" gravírozással (38mm) T:1- 2763407
31335
430
Numismatik
2763257
31336
430
Numismatik
~1940. "Futura Testedző Egyesület" egyoldalas ezüstözött fém plakett (46x56mm) T:1- kis patina
2763109
31337
430
Numismatik
~1940. "Magyar Pamutipari Sport Club" kétoldalas Zn díjérem füllel (36mm) T:2 hátoldalon peremhiány
2763301
31338
430
Numismatik
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1940. "Szent László" kétoldalas bronz díjérem füllel, hátoldalán "1940" gravírozással (36mm) T:2,2- 2369956
31339
430
2200
Numismatik
~1940. "Kosárlabda" témájú zománcozott Br díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (36mm) T:1-
2763251
31340
430
Numismatik
~1940. bronz díjplakett (39x68mm) "Olympia DNSE" ezüstözött bronz rátéttel (23x32mm), mindét részén "Ludvig" gyártói jelzéssel T:1-,2
2763075
31341
430
Numismatik
Bánáti Schwerák József (1897-1951) 1941. "Soproni Torna Egyesület 75 éves jubileuma" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- Hungary 1941. "The 75th Anniversary of the Sopron Gymnastics Association" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: József Bánáti Schwerák (40mm) C:AU
2622588
31342
430
Numismatik
2621148
31343
430
Numismatik
1941. "Szövetkezeti Bajnokság 1941. VIII.14." egyoldalas Br sport emlékplakett, hátoldalán gravírozva (43x32mm) T:1- patina, kis ph
2763588
31344
430
Numismatik
1942. "PSE (Postás Sportegyesület) 1899" díjplakett "Tenisz szakosztály férfi páros III. 1942" gravírozással (55x78mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF