https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1942. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." bronzozott fém sportérem "V.S.Ö.E. Színes Bemutató 1942" gravírozással. Szign.: Lőrincz (36mm) T:2
1
31345.

1942. "Vízművek Sport és Önképző E. - V.S.Ö.E." bronzozott fém sportérem "V.S.Ö.E. Színes Bemutató 1942" gravírozással. Szign.: Lőrincz (36mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1-
1
31346.

Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
1
31347.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás
1
31348.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943. "Tipográfia NyTE" kétoldalas bronz sportérem füllel, "Horváth János emlékére 1943" gravírozással (37mm) T:2
1
31349.

1943. "Tipográfia NyTE" kétoldalas bronz sportérem füllel, "Horváth János emlékére 1943" gravírozással (37mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1944. "Akadémiák közötti öttusa csapat II. 1944" bronzozott hadifém plakett (48x73mm) T:2,2-
1
31350.

1944. "Akadémiák közötti öttusa csapat II. 1944" bronzozott hadifém plakett (48x73mm) T:2,2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
9
 
1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2
1
31351.

1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1946. "Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946" bronz emlékérem (60mm) T:1-
1
31352.

Reményi József (1887-1977) 1946. "Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946" bronz emlékérem (60mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina
1
31353.

1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947. "Kehrling Béla / Magyar Tenisz Szövetség - 1907-1947" fém emlékérem, névre szóló gravírozással a hátlapon, eredeti "LUDVIG ÉREMVERŐ BPEST VIII THÉK E. U. 18 AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK BESZÁLLÍTÓJA" címkés tokban (64mm) T:1-
1
31354.

1947. "Kehrling Béla / Magyar Tenisz Szövetség - 1907-1947" fém emlékérem, névre szóló gravírozással a hátlapon, eredeti "LUDVIG ÉREMVERŐ BPEST VIII THÉK E. U. 18 AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK BESZÁLLÍTÓJA" címkés tokban (64mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
1
31355.

1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
1
31356.

1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse