https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1970. "Kaktuszkiállítás Budapest - Csili (Művelődési Központ) / PVMK Az első budapesti kaktuszkiállítás" kétoldalas Br emlékérem (80x77mm) T:2 patina
1
31369.

1970. "Kaktuszkiállítás Budapest - Csili (Művelődési Központ) / PVMK Az első budapesti kaktuszkiállítás" kétoldalas Br emlékérem (80x77mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
1
31370.

~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. "Magyar Szabványügyi Hivatal / MSZ - Kiemelkedő Szabványosítási Munkáért" kétoldalas Br plakett (70mm) T:2 ph, kis ü.
1
31371.

~1970. "Magyar Szabványügyi Hivatal / MSZ - Kiemelkedő Szabványosítási Munkáért" kétoldalas Br plakett (70mm) T:2 ph, kis ü.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph
1
31372.

Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1-
1
31373.

1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976. "II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák - Spartacus Turisták" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: Nagy J. (39x49mm) T:2
1
31374.

1976. "II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák - Spartacus Turisták" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: Nagy J. (39x49mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1-
1
31375.

1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1979, "BVSC" Parlamentet ábrázoló bronz sportplakett (103x55mm) T:2
1
31376.

1979, "BVSC" Parlamentet ábrázoló bronz sportplakett (103x55mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "Budapesti Orvostudományi Egyetemi Sportclub - versenydíj" egyoldalas bronzozott fém díjérem (40mm) T:2
1
31377.

~1980. "Budapesti Orvostudományi Egyetemi Sportclub - versenydíj" egyoldalas bronzozott fém díjérem (40mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-
1
31378.

1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph
1
31379.

~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph
1
31380.

Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse