https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 164
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2619972
31369
430
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970. "Kaktuszkiállítás Budapest - Csili (Művelődési Központ) / PVMK Az első budapesti kaktuszkiállítás" kétoldalas Br emlékérem (80x77mm) T:2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
2621140
31370
430
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2619645
31371
430
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970. "Magyar Szabványügyi Hivatal / MSZ - Kiemelkedő Szabványosítási Munkáért" kétoldalas Br plakett (70mm) T:2 ph, kis ü.
Das Lot is nicht erreichbar
2619750
31372
430
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph
Das Lot is nicht erreichbar
2653073
31373
430
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2763296
31374
430
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1976. "II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák - Spartacus Turisták" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: Nagy J. (39x49mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2717508
31375
430
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2741448
31376
430
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1979, "BVSC" Parlamentet ábrázoló bronz sportplakett (103x55mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2763120
31377
430
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1980. "Budapesti Orvostudományi Egyetemi Sportclub - versenydíj" egyoldalas bronzozott fém díjérem (40mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2683220
31378
430
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1980 k. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2621023
31379
430
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph
Das Lot is nicht erreichbar
2676831
31380
430
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse