Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 164

Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" aranyozott bronz díjérem. Szign.: Makovits (40mm) T:2 Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" gilt bronze medallion. Sign: Makovits (40mm) C:XF
31417.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csehszlovákia ~1970. "Lokomotiva Cheb" a műgyantás fém labdarúgó jelvény T:1-
31418.

Rufpreis:
1 400 HUF

Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Brasier, Blitzen-Benz, Bugatti Type 35B" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in plexi frame (~30g/25x52mm/db) C:PP,AU (PP) fingerprints
31419.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Franciaország DN "FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" díszvendégeknek járó, 3db-os jelzett Ag emlékérem szett sérült plexi keretben (~30g/25x52mm/db) T:PP, 1- (PP) ujjlenyomatos France ND "FIA (Federation Internationale de l'Automobile) - Stanley Beetle, Hispano-Suiza, Delage" 3pcs of hallmarked Ag commemorative medallions for guests of honor, in damaged plexi frame (~30g/25x52mm/db) C:PP,AU (PP) fingerprints
31420.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

31421.

Rufpreis:
10 000 HUF

31422.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mexikó 1975. "Nemzetközi Öttusa Szövetség / Öttusa Világbajnokság" aranyozott bronz emlékérem "Mexikó 1975" gravírozással (50mm) T:1- Mexico 1998. "Union Federation Internationale du Pentathlon Moderne (International Modern Pentathlon Federation) / Championnat du Monde Pentathlon Moderne (World Modern Pentathlon Championships)" gilt bronze medallion with "Mexico 1975" engrave (50mm) C:AU
31423.

Rufpreis:
1 400 HUF

31424.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

31425.

Rufpreis:
1 800 HUF

31426.

Rufpreis:
800 HUF

31427.

Rufpreis:
1 400 HUF

Spanyolország 1957. "Club de Natacion Barcelona 1907 - 1957 / Trofeo Picornel" bronz díjérem füllel (29x40mm) T:1- Spain 1957. "Club de Natacion Barcelona 1907 - 1957 / Trofeo Picornel" bronze medallion with ear (29x40mm) C:AU
31428.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF