Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 240

14K arany (Au) bross, gránát kővel, jelzett, bruttó: 0,93g
19048.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

4 db régi ezüst (Ag) pitykegomb, br.: 44,8 g, d: 22 mm
19050.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
15

Arany (Au) 14K malac függő, jelzett, 1,5×1,3 cm, nettó: 1,1 g
19051.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Briliáns csiszolású moissanite, 0,42ct
19052.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) óralánc, jelzés nélkül, h: 35 cm, nettó: 15g
19053.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) karkötő markazitokkal, h: 19 cm jelzett, bruttó: 22,6g
19054.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) házmester kulcstartó. Érme díszítéssel. H: 10,5 cm, jelzett, nettó: 50g
19055.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, quartz, jelzett, jár, bruttó: 32,3 g
19056.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, mechanikus, jelzett, kopásnyomokkal, üveglapon kis karcolások, jár, bruttó: 19,2 g
19057.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g
19058.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 22g
19059.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) angol háromlábú fűszertartó pár, jelzett, d: 7 cm, nettó: 113,4 g
19060.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF