Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 240
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2754125
19061
430
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) antik bécsi cukorcsipesz, jelzett, 1820 körül, h: 15 cm, nettó: 38g 2754133
19062
430
Ezüst (Ag) antik bécsi fűszertartó, 1840 körül, m: 4cm, nettó: 68g 2762203
19063
430
Ezüst (Ag) tojástartó és kanál. Jelzett, kis kopásnyomokkal, össz. 44,1 g 2762208
19064
430
Ezüst (Ag) húsvilla, jelzett, 39,8 g, h: 17,5 cm 2754122
19065
430
13000
Ezüst (Ag) leveles tálka, jelzett, 16x14 cm, nettó: 60g 2754134
19066
430
13000
Ezüst (Ag) fűszertartó, m: 4cm, nettó: 56g 2759906
19067
430
Ezüst(Ag) nyaklánc csiszolt nyers rubinos medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 7,8 g 2701659
19068
430
13000
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 16 cm, bruttó: 26,2 g
2759831
19069
430
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) kereszt medállal, nyers csiszolt rubin kövekkel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 13,67 g 2761738
19070
430
14000
Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett 80 g 8x6 cm
2759871
19071
430
Ezüst(Ag) nyaklánc kövekkel gazdagon kirakott medállal, szintetikus rubinnal, jelzett, bruttó: 10,3 g 2760030
19072
430
Ezüst (Ag) szecessziós vázácska, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, korának megfelelő állapotban, 47,3 g, m: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF