Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 240

Ezüst (Ag) antik bécsi cukorcsipesz, jelzett, 1820 körül, h: 15 cm, nettó: 38g
19061.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) antik bécsi fűszertartó, 1840 körül, m: 4cm, nettó: 68g
19062.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) tojástartó és kanál. Jelzett, kis kopásnyomokkal, össz. 44,1 g
19063.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) húsvilla, jelzett, 39,8 g, h: 17,5 cm
19064.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag) leveles tálka, jelzett, 16x14 cm, nettó: 60g
19065.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst (Ag) fűszertartó, m: 4cm, nettó: 56g
19066.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst(Ag) nyaklánc csiszolt nyers rubinos medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 7,8 g
19067.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 16 cm, bruttó: 26,2 g
19068.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) kereszt medállal, nyers csiszolt rubin kövekkel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 13,67 g
19069.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett 80 g 8x6 cm
19070.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) nyaklánc kövekkel gazdagon kirakott medállal, szintetikus rubinnal, jelzett, bruttó: 10,3 g
19071.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) szecessziós vázácska, plasztikus virágdíszítéssel. Jelzett, korának megfelelő állapotban, 47,3 g, m: 9,5 cm
19072.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF