Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 240

Ezüst (Ag) nyelű étkészlet 6 villa, 6 kés, 6 kés + 2 kés, összesen 20 db
19024.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) nyelű sültes kínáló, jelzett, dobozban, h: 28-32 cm
19025.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) talpú kristály váza, jelzett, m: 24 cm
19026.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 30 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 117g
19027.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag) felső résszel (csésze), keresztény liturgikus kehely, alja réz. jelzett: Diannás (1867-1937), Vésett: Consociatio Altaris Albaregalensis in Hungaria a 1929. Kopásokkal, m: 18,5 cm. nettó: 98,7g
19028.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) felső résszel (csésze), keresztény liturgikus kehely, alja réz. jelzett: Sterling, Vésett: Im Memory-John Murphy. Kopásokkal, m: 21,5 cm. nettó: 104,8g
19029.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst lappal fedett bőr doboz. Jelzett. 16x10 cm
19030.

Rufpreis:
12 000 HUF

3 db Ezüst (Ag) peremű kristály hamuzós. Jelzett, d: 5,5 cm
19031.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) tetejű kozmetikai üvegcse, jelzett, m: 8 cm
19032.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) lekvártartó, üvegbetéttel, jelzett, hibátlan, m:9 cm, nettó: 24g
19033.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, csepp csiszolású 12 karátos citrinnel, hrlzett, bruttó: 15 g, h: 44 cm
19034.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Arany (Au) 14K kereszt medál, jelzett, 4,5×2,3 cm, nettó: 4,6 g
19035.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF