Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 240
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743424
19024
430
24000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyelű étkészlet 6 villa, 6 kés, 6 kés + 2 kés, összesen 20 db 2714424
19025
430
Ezüst (Ag) nyelű sültes kínáló, jelzett, dobozban, h: 28-32 cm
2754081
19026
430
Ezüst (Ag) talpú kristály váza, jelzett, m: 24 cm 2692249
19027
430
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 30 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 117g 2764507
19028
430
15000
Ezüst (Ag) felső résszel (csésze), keresztény liturgikus kehely, alja réz. jelzett: Diannás (1867-1937), Vésett: Consociatio Altaris Albaregalensis in Hungaria a 1929. Kopásokkal, m: 18,5 cm. nettó: 98,7g 2764476
19029
430
15000
Ezüst (Ag) felső résszel (csésze), keresztény liturgikus kehely, alja réz. jelzett: Sterling, Vésett: Im Memory-John Murphy. Kopásokkal, m: 21,5 cm. nettó: 104,8g 2764887
19030
430
Ezüst lappal fedett bőr doboz. Jelzett. 16x10 cm 2761837
19031
430
3 db Ezüst (Ag) peremű kristály hamuzós. Jelzett, d: 5,5 cm 2743306
19032
430
Ezüst (Ag) tetejű kozmetikai üvegcse, jelzett, m: 8 cm
2760943
19033
430
Ezüst (Ag) lekvártartó, üvegbetéttel, jelzett, hibátlan, m:9 cm, nettó: 24g 2708674
19034
430
65000
Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, csepp csiszolású 12 karátos citrinnel, hrlzett, bruttó: 15 g, h: 44 cm 2730563
19035
430
80000
Arany (Au) 14K kereszt medál, jelzett, 4,5×2,3 cm, nettó: 4,6 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF