Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 240
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2730582
19012
430
190000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14K lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 70 cm, nettó: 11,6 g
2705286
19013
430
110000
2730556
19014
430
100000
Arany (Au) 14K fonott karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 6,4 g 2754108
19015
430
90000
Ezüst (Ag) késbak, jelzett, h: 9,5 cm, nettó: 346g 2754104
19016
430
60000
Ezüst (Ag) Szent Márk csóktábla, réz alapon, orosz fémjelzéssel, Moszkva, 1850 , 13,5x10 cm, bruttó: 89 g 2754072
19017
430
60000
Ezüst (Ag) antik bécsi tányér, jelzett, 1840, mester: CJ.. d:18,5cm, Nettó: 188g
2754071
19018
430
60000
Ezüst (Ag) antik bécsi tányér, jelzett, 1840, mester: CJ.. d:18,5cm, Nettó: 179g 2754068
19019
430
60000
Ezüst (Ag) antik bécsi tányér, jelzett, 1840, mester: CJ.. d:18,5cm, Nettó: 165g 2714438
19020
430
50000
Ezüst (Ag) 6 db áttört kínáló, jelzett, 11x9 cm, nettó: 160 g
2764813
19021
430
42000
Ezüst (Ag) ládika. Jelzett. cca 1950 Nettó 325 g, 20x14 cm 2764276
19022
430
40000
14k arany gyűrű, gyémánttal. brilliáns csiszolás, fehér m: 48, 0,76 g 2760889
19023
430
32000
Ezüst (Ag) nyelű, aranyozott acél, gyümölcsös / desszertes evőkészlet, dobozban, jelzett, pár darabon minimális horpadás. Kis kopásokkal. Doboz, sérülésekkel. h: 15-17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF