Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 240
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2743047
19121
430
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű ovális fekete kővel, szélén apró sérüléssel, méret: 57, bruttó: 9 g 2758819
19122
430
Ezüst (Ag) sok fekete kővel, jelzett, bruttó: 3,3 g, m: 55-56 2759260
19123
430
Ezüst(Ag) áttört fantáziamintás karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 4,7 g 2759211
19124
430
Ezüst(Ag) dupla szemes, lapos karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 4,5 g 2759224
19125
430
Ezüst(Ag) mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4,5 g 2759215
19126
430
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 5,8 g 2758831
19127
430
3 db ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, össz. bruttó: 3,2 g, m: 47-53 2758858
19128
430
2200
Ezüst (Ag) csigás karkötő, 4,5 g, h: 21 cm 2758823
19129
430
Ezüst (Ag) karikagyűrű, jelzett, 2,4 g, m: 59 2759971
19130
430
Ezüst(Ag) gyűrű csiszolt nyers rubinnal, jelzett, méret: 60, bruttó: 5,6 g 2759846
19131
430
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,9 g 2759849
19132
430
Ezüst(Ag) gyűrű türkizzel, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF