Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 240
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2759410
19158
430
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, jelzett, h: 59 cm, nettó: 12,6 g 2759316
19159
430
Ezüst(Ag) pálcikás anker nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 11,7 g
2758854
19160
430
Ezüst (Ag) fehér köves karkötő, jelzett, bruttó: 13,3 g, h: 19,5 cm 2759639
19161
430
Ezüst(Ag) gyöngyös karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 6,9 g
2759826
19162
430
Ezüst(Ag) charm Pandora jelzéssel, h: 2,5 cm, bruttó: 3,5 g 2759208
19163
430
Ezüst(Ag) lapos, mintás kígyó nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 12,2 g 2761833
19164
430
Ezüst (Ag) és bakelit szipka 7 cm
2725008
19165
430
3800
Ezüst (Ag) karkötő + bokalánc. Jelzettek, össz. 7 g, h: 25 - 21 cm 2685474
19166
430
Ezüst(Ag) fülbevalópár fekete kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 20,25 g
2716047
19167
430
6500
Ezüst(Ag) kövekkel kirakott karkötő, jelzett, kőhiánnyal, h: 17 cm, bruttó: 13,8 g 2716040
19168
430
4200
Ezüst(Ag) apró kövekkel gazdagon kirakott karkötő, jelzett, kőhiánnyal, h: 17 cm, bruttó: 8,5 g 2716036
19169
430
4800
Ezüst(Ag) apró kövekkel gazdagon kirakott karkötő, jelzett, hibával, kőhiánnyal, h: 17,5 cm, bruttó: 10,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF